„American Airlines“ avialinijos

Avialinijos „American Airlines“ yra vienos didžiausių Jungtinėse Valstijose ir antros pasaulyje pagal nuskristų mylių skaičių, keleivių parko dydį ir veiklos pajamas. „American Airlines“ yra   „AMR Corporation“ filialas, o pagrindinė įmonės būstinė įsikūrusi  Fortvorte, Teksase, tarptautiniame „Dallas/Fort Worth“ oro uoste.

American Airlines lėktuvas

American Airlines lėktuvas leidžiasi Heathrow oro uoste

„American Airlines“ pasižymi plačiu tarptautiniu ir vidaus maršrutų tinklu, o skrydžius bendrovė vykdo į Šiaurės, Lotynų bei Pietų Ameriką, Europą, Aziją ir Karibų salas.

2010 m. „American Airlines“ užėmė 120 vietą „Fortune 500“ bendrovių sąraše. „American Airlines“ yra viena „Oneworld“ oro linijų aljanso steigėjų. 2008 m. „American Airlines“  aptarnavo 260 miestų, pasitelkdama 655 lėktuvus.

„American Airlines“ skrydžius vykdo pagrinde iš Dalaso, Čikagos, Majamio, Niujorko ir Los Andželo oro uostų.

„American Airlines“ buvo suformuotos įsigijus ir reorganizavus 82 mažesnes avialinijas. Pradžioje po „American Airways“ prekiniu ženklu veikė keli nepriklausomi vežėjai, kurie 1930 m. sausio 25 d. susijungė ir tapo viena, Niujorke įsikūrusia bendrove, skraidinančia iš Bostono, Niujorko ir Čikagos į Dalasą ir iš Dalaso į Los Andželą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *