„China Southern Airlines“ avialinijos

„China Southern Airlines“ avialinijos įsikūrusios Kinijos Guangdongo provincijoje, Guandžou miesto Baiyun rajone. Ši bendrovė laikoma „nacionaline Pietų Kinijos vežėja“. 2008 metais pagal pervežtų keleivių skaičių „China Southern Airlines“ avialinijos buvo penktoje vietoje pasaulyje.

China Southern Airlines lėktuvai

China Southern Airlines lėktuvai

Pagal šį rodiklį bei pagal lėktuvų flotilės dydį „China Southern Airlines“ yra didžiausios avialinijos Azijoje. Ši bendrovė gabena kur kas daugiau krovinių vidaus rinkoje nei bet kurios kitos avialinijos. „China Southern Airlines“ yra „SkyTeam“ avialinijų aljanso narė.

Pagrindiniai oro uostai iš kurių kyla ir leidžiasi bendrovės lėktuvai, yra Guangzhou Baiyun ir Pekino tarptautiniai oro uostai. Į kitus centrinius miestus taip pat galima nuskristi iš Changchun Longjia oro uosto, Changsha Huanghua tarptautinio oro uosto, Dalian Zhoushuizi tarptautinio oro uosto, Shenyang Taoxian tarptautinio oro uosto, Shenzhen Bao’an tarptautinio oro uosto, Urumqi Diwopu tarptautinio oro uosto,Wuhan Tianhe tarptautinio oro uosto bei Zhengzhou Xinzheng tarptautinio oro uosto.

„China Southern Airlines“ avialinijos savo veiklą pradėjo 1989 metais. 1996- aisiais bendrovė ėmėsi ilgų tarpkontinentinių maršrutų, kurių pirmasis buvo Guangdžou- Pekinas- Amsterdamas. 1997 m. kovo mėn. buvo suformuotas kitas maršrutas, kertantis Ramųjį Vandenyną – Guangdžou – Los Andželas. Šiuo metu minėtas maršrutas yra ilgiausia „China Southern“ trasa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *