„Estonian Air“ pradės skraidyti iš Vilniaus į Milaną

Nuo gruodžio 18 dienos Estijos aviakompanija „Estonian Air“ pradeda vykdyti tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Milaną.

„Oro jungtis tarp Vilniaus ir Milano yra jau trečiasis šiemet „Estonian Air“ pradedamas tiesioginis skrydis iš Lietuvos sostinės.

Estonian Air

Estonian Air lėktuvas

Skrydžius į šį Italijos miestą pradedame vykdyti prieš pat slidinėjimo sezono pradžią, taigi tikimės, kad jie išplės mūsų klientų Lietuvoje žiemos atostogų galimybes. „Estonian Air“ tikisi, kad naujasis maršrutas bus priimtas taip pat gerai, kaip ir kiti du kompanijos skrydžiai iš Vilniaus – į Amsterdamą ir Stokholmą“, – sako aviakompanijos „Estonian Air“ viceprezidentas komercijai Rauno Parras.

Skrydžiai į Milano Malpensa oro uostą bus vykdomi šeštadienio rytais. Iš Vilniaus „Estonian Air“ lėktuvas išvyks 7:50 val., iš Milano – 10:10 val. vietos laiku.

Bilietų kainos į vieną pusę iš Vilniaus prasideda nuo 352 Lt (102 EUR) įskaitant visus mokesčius.

Skrendantiems ekonomine klase nemokamai leidžiama pasiimti 20 kg registruoto bagažo, verslo klase ir paslankia ekonomine klase – 30 kg.

Į šį svorį neįeina snieglentės ir slidinėjimo įranga, kiekvieno skrydžio metu jai taikomas fiksuotas 20 EUR (69 Lt) mokestis. Rinkiniu laikoma viena pora slidžių, viena pora slidinėjimo batų ir viena pora slidžių lazdų arba viena snieglentė ir viena pora batų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *