„Japan Airlines“ avialinijos

„Japan Airlines“- tai avialinijos, įsikūrusios Šinagavoje, Tokijuje, Japonijoje. Tai nacionalinis Japonijos vežėjas, o pagrindiniai jo oro uostai yra Tokijo Naritos, Tokijo, Nagojos „Chūbu Centrair“ bei Osakos „Kansai“ tarptautiniai oro uostai.

Japan Airlines avialinijos

Japan Airlines avialinijų lėktuvas Tokijo oro uoste

Šios avialinijos su keturiais savo filialais („J-Air“, „JAL Express“, „JALways“ ir „Japan Transocean Air“) yra „Oneworld“ avialinijų aljanso narės.

Į „Japan Airlines“ grupę įeina „Japan Airlines“- skirtos tarptautiniams ir vidaus pervežimams; „JALways“ – tarptautiniams užsakomiesiems skrydžiams; „ JAL Express“- tarptautiniams ir vidaus žemų kainų reisams; „Hokkaido Air System“, „ J-Air“, „Japan Air Commuter“, „Japan Transocean Air“ ir „Ryukyu Air Commuter“- vidaus skrydžiams; „JAL Cargo“- krovinių ir pašto gabenimo paslaugoms. JAL grupės bendrovės keleivius ei krovinius gabena į 220 skirtingų vietovių, 35 pasaulio šalyse. Grupės parką 2010 metais sudarė 279 lėktuvai. Finansinių metų pabaigoje, 2009 m. kovo 31 d., avialinijų grupė buvo nuskraidinusi daugiau nei 52 milijonus keleivių ir 1.1 milijono tonų krovinių bei pašto.

„Japan Airlines“ buvo įkurta 1951 metais, o 1953 metais tapo nacionalinėmis Japonijos avialinijomis. Po trijų veiklos ir plėtros dešimtmečių, 1987- taisiais, avialinijos buvo privatizuotos. 2002 metais bendrovė susijungė su „ Japan Air System“, trečiomis didžiausiomis Japonijos avialinijomis, ir tapo šešta didžiausia aviacijos bendrove pasaulyje pagal gabenamų keleivių skaičių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *