Aeroflot

Akcinė Bendrovė ,,Aeroflot”- didžiausia Rusijos aviakompanija. Teikia vidaus ir tarptautines keleivių pervežimo paslaugas į 47 šalis, 96 miestus. Pagrindinė būstinė – Maskvos Šeremetjevo oro uostas.

Aeroflot

Aeroflot avialinijos

,,Aeroflot” viena iš seniausių aviakompanijų pasaulyje, savo veiklą pradėjusi 1923 metais. 1956 metais tapo pirmąją aviakompanija galinčia teikti reaktyvinių lėktuvų paslaugas.

Sovietiniais laikais ,,Aeroflot” aviakompanija buvo Sovietų nacionalinė aviakompanija ir didžiausia avialinijų kompanija visame pasaulyje. Po SSRS žlugimo ,,Aeroflot” buvo reorganizuota, iš valstyvinės įmonės tapo pusiau privatizuota kompanija.

2010 metų duomenimis ,,Aeroflot”aviakompanija vykdo reguliarius keleivinius ir krovinius skrydžius iš Šerementjevo oro uosto į 96 miestus, 47 šalyse.

Sovietų laikais ,,Aeroflot” aviakompanijos lainerių parką daugiausia sudarė rusų gamybos lėktuvai, dabar aviakompanija labiau atsižvelgia į vakarų gamintojų pasiūlą. Savo seną sovietinį racioną pradėjo keisti naujais vakarietiškais lėktuvais. Aeroflot orlaivių parką sudaro 95 lėktuvai, daugiausia Airbus tipo orlaiviai.

,,Aeroflot” kompanija teikia lojalumo programą, skirtą įgyti apdovanojimus ir atnaujinimus, siūlydama įvairiais būdais kaupti kelionių ridą. Lojalumo programa skirstoma į tris lygius: reguliarusis, sidabras, auksas. Keleiviai lojalumo programoje gali pradėti dalyvauti nuo dviejų metų amžiaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *