Aerosvit avialinijos

Uždarojo akcinė benrovė ,,Aerosvit Airlines” tai viena iš dviejų Ukrainos avialinijų kompanijų. Aerosvit Vykdo vidaus ir tarptautinius skrydžius į daugiau nei 60 vietų, įskaitant ilgo nuotolio maršrutus į Kiniją, Indiją, Tailandą, JAV, Kanadą, taip pat organizuoja užsakomuosius skrydžius.

Aerosvit avialinijos

Aerosvit avialinijos

,,Aerosvit Airlines” aviakompanija įkurta 1994 metų kovo 25 dieną, o savo veiklą pradėjo tų pačių metų balandžio mėnesį skrydžiais iš Kijevo į Tel Avivą, Odesą, Salonikus, Atėnus. Tai buvo pirmoji Europos avialinijų kompanija pradėjusi naudoti Suvarnabhubi oro uosto paslaugomis Bankoke.

2008 metais ,,Aerosvit Airlines” pradėjo vykdyti skrydžius Vilnius – Tbilisis, bei Vilnius – Astana. www.aerosvit.ua – oficialus avialinijų tinklalapis.

——————–

Gaukite asmeninį kelionės į Indiją pasiūlymą tinklalapyje http://www.kelionesiindija.lt.

——————–

2010 metais avialinijų bendrovėje dirbo 2072 darbuotojai.

,,Aerosvit Airlines” priklauso šioms tarptautinėms organizacijoms:

IATA-Tarptautinė oro transporto asociacija

AEA- Europos aviakompanijų asociacija

EBA- Europos verslo asociacija

USUBC- JAV ir Ukrainos verslo taryba

ICCU- tarptautiniai prekybos rūmai Ukrainoje

Kijevo prekybos ir pramonės rūmai

AUCC- Kinijos ir Ukrainos bendradarbiavimo asociacija

Pagrindinė ,,Aerosvit Airlines” bazė Boryspil tarptautinis oro uostas, Kijeve. Iš šio oro uosto kompanija organizuoja skrydžius į Europą, Aziją, Afriką, Šiaurės Ameriką.

2010 metų duomenimis ,,Aerosvit Airlines” orlaivių parką sudaro 21 orlaivis, 9 iš jų Boeing767-300E tipo orlaiviai.

Nuo 2011 metų kovo 27 iki 2011 metų spalio 29 dienos ,,Aerosvit Airlines” įvedė vasaros skrydžių tvarkaraštį. Įvesta 10 naujų skrydžių šiam laikotarpiui ir įprastais maršrutais padidintas skrydžių kiekis. Vasaros sezonu veiks apie 80 maršrutų, 33 šalyse, įskaitant 5 tarpžemyninius maršrutus į Pekiną, Delį, Bankoką, Torontą bei Niujorką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *