Air Alps

Air Alps (pilnas pavadinimas – Air Alps Aviation, Alpenländisches Flugunternehmen Ges.m.b.H.) yra Austrijos mieste Insbruke įsikūrusios avialinijos. Tai nepriklausomos regioninės avialinijos, reguliariais ir užsakomaisiais skrydžiais vežančios keleivius į įvairius Italijos bei kitų Europos valstybių miestus.

air_alps

Air Alps - Austrijos avialinijos

Air Alps bendradarbiauja su Italijos Alitalia avialinijomis. Air Alps pagrindinė bazė – Insbruko oro uostas. Bendrovė taip pat vykdo skrydžius iš Malpensos oro uosto Milane ir Leonardo Da Vinci oro uosto Romoje.

Įmonė įkurta 1998 metais, o pirmuosius skrydžius pradėjo 1999 m kovo 28 d dviem Dornier 328 lėktuvais. Bendrovės gyvavimo pradžioje 49% Air Alps akcijų priklausė avialinijoms Air Engadina, o 51% – Air Engadena prezidentui Dietmarui Leitgebui. Vėliau akcijos buvo parduotos įvairiems investuotojams. 2007 metais Alpen-Air konsorciumas valdė 89,82%, Sudtiroler Transportstrukturen – 7%, o Beteiligungs-und Finanzierungs – 3,18% akcijų. Tais pačiais metais įmonėje dirbo 160 darbuotojų – 60 Insbruke ir 100 Italijos miestuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *