Air Berlin

,,Air Berlin” antra pagal dydį Vokietijos aviakompanija ir šešta pagal dydį Europoje.,,Air Berlin” pusiau pigių skrydžių bendrovė, organizuojanti keliones  į Europos regionus, Šiaurės Afriką, Pietryčių Aziją bei Jungtines Amerikos valstijas. Skrydžius vykdo į 39 šalis, 163 vietas.

Air Berlin

Air Berlin avialinijos

,,Air Berlin” avialinijų orlaivių parką sudaro 153 orlaiviai. Daugiausia po 38 orlaivius Airbus320-200 ir Boeing 737-800 tipo lėktuvų. 33 Boeing 737-700.

Priešingai nei kitos pigių skrydžių oro bendrovės, ,,Air Berlin” savo skrydžių metu siūlo nemokamus užkandžius, gėrimus laikraščius bei žurnalus. Visi karštieji patiekalai yra nemokami tolimųjų skrydžių keleiviams.

Kaip ir kitos aviakompanijos ,,Air Berlin” savo klientams siūlo dalyvauti lojalumo programoje. Taškai gali būti renkami visų skrydžių metu, o po to galima įsigyti nemokamus skrydžius už sukauptus taškus.

2010 metais aviakompanija aptarnavo 33600000 keleivius.

Avialinijos teikia paslaugas asmenims su negalia. Transportto vežimėlis nėra įtraukiamas į bagažo svorį, tačiau jau maždaug prieš 48 valandas reikia informuoti avialinijas apie keleivį su negalia, pateikti jo ir lydinčio asmens duomenis, bei negalios tipa, kad būtų suteikta kuo profesonalesnė pagalba.

Regos negalią turintys keleiviai gali su savimi į lėktuvą paiimti šunį vedlį, už tai nėra jokio papildomo mokesčio, o šuo gali keliauti kartu su šeimininku, ne bagažo skyriuje. Tačiau šuo turi turėtis visus dokumentus.

Apie visus specialius vaistus, apparatus bei medicinines priemones reikia informuoti avialinijų personalą, kad pateikus reikalingus dokumentus juos būtų leista gabentis salone ir nemokant jokio papildomo mokesčio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *