airBaltic kurs skrydžių bazę Suomijos Oulu mieste

Oro bendrovė „airBaltic“ užbaigė derybas su Suomijos oro uostais ir paskelbė atidaranti naują skrydžių bazę Oulu. Šiuo metu „airBaltic“ savo bazes, iš kurių vykdo skrydžius, yra įkūrusi Vilniuje, Rygoje ir Taline.

„airBaltic“ prezidentas Bertoltas Flickas teigė, kad oro bendrovė iš Oulu vykdo skrydžius keturiomis kryptimis ir yra labai patenkinta rezultatais.

Oulu oro uostas

Oulu oro uostas

„Miestas ir verslas labai aktyviai komunikuoja savo „Arkties vartų“ viziją. Glaudžiai dirbame su Oulu oro uostu, kad ateityje išplėtotume skrydžių tinklą“, – sakė B. Flickas.

„airBaltic“ siūlo keturias skrydžių kryptis iš Oulu – į Rygą, Turku, Stokholmą (vasaromis) ir Taliną (vasaromis). Įkūrusi bazę, „airBaltic“ ateityje ketina vykdyti skrydžius iš šio Suomijos miesto 10-15 tiesioginių krypčių.

Suomijoje oro bendrovė siūlo skrydžius iš ir į 10 oro uostų: Helsinkio, Oulu, Lappeenranta, Turku, Tamperės, Vaasa, Kuusamo, Kuopio, Rovaniemi and Kittila.

Oulu, esantis Šiaurės Vakarų Suomijoje, yra antras pagal užimtumą oro uostas Suomijoje, siūlantis reguliarius reisus 6 kryptimis: į Rygą, Turku, Tamperę, Stokholmą, Taliną ir Helsinkį, taip pat 250 užsakomųjų skrydžių per metus. Kasmet per šį oro uostą skrenda vidutiniškai 700 000 keleivių. Šiuo metu Oulu oro uoste vykdoma plėtros programa, dvigubai padidinsianti keleivių aptarnavimo mastus. Oulu yra vienas svarbiausių Suomijos verslo, tyrimų ir mokslo centrų ir didžiausias Šiaurės Skandinavijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *