AirBaltic paslaugų klasės

airBaltic savo skrydžiuose leidžia pasirinkti vieną iš trijų skirtingų klasių: verslo klasę, ekonominę Flex arba ekonominę klasę.air

airBaltic lektuvas skrenda

airBaltic lektuvas skrenda

AirBaltic Verslo klasė

Šia AirBaltic klase skrendantiems keleiviams suteikiamas aukščiausio lygio aptarnavimas. Ji skirta vertinantiems didesnį komfortą ir verslo klientams, kuriems svarbu lankstumas ir galimybė pailsėti prieš darbą ir po jo.

* Bilietas gali būti grąžinamas bet kuriuo metu.

* Skrydžio datos / laiko keitimas galimas bet kuriuo metu ir yra nemokamas.

* Leistinas rankinis bagažas: 2 vienetai, 50 x 40 x 23 cm.

* Registruotasis bagažas: ne daugiau kaip 3 vienetai nemokamo registruotojo bagažo, kurio bendras svoris neviršija 30 kg.

* Registracija skrydžiui prie verslo klasės langelio.

* Greitoji saugumo patikros linija*.

* Galimybė naudotis oro uosto verslo klasės keleivių laukiamuoju (angl. Business lounges)*. Business Lounge Rygoje.

* Vieta lėktuvo salono priekyje, vidurinę sėdinę paliekant laisvą (priklauso nuo lėktuvo tipo).

* Keleiviui priklauso maitinimas ir laikraščiai skrydžio metu.

* Pramogos naudojant nešiojamąją medijos leistuvę (daugiau kaip 2,5 val. trukmės skrydžiuose).

* BalticMiles lojalumo programos dalyviams – tris kartus daugiau mylių už kiekvieną skrydį.

AirBaltic ekonominė Flex klasė

Norite lankstumo ir patikimų paslaugų, bet galite apsieiti be papildomų priedų? Tuomet ekonominė Flex klasė gali būti Jums tinkamiausia.

* Bilietas gali būti grąžinamas bet kuriuo metu.

* Skrydžio datos / laiko keitimas galimas bet kuriuo metu ir yra nemokamas.

* Leistinas rankinis bagažas: 1 vienetas, neviršijant 8 kg, 50 x 40 x 23 cm.

* Registruotasis bagažas: ne daugiau kaip 1 vienetas nemokamo registruotojo bagažo, kurio bendras svoris neviršija 20 kg.

* Visuose skrydžiuose iš/į Rygą nemokamai siūlomi laikraščiai latvių ir rusų kalbomis.

* Pirkite skrydžio metu arba iš anksto užsisakykite maisto ir gėrimų, kurių siūlomas platus asortimentas.

AirBaltic ekonominė klasė

Taupiems keleiviams skirta ekonominė klasė, suteikianti galimybę pridėti papildomų paslaugų, yra pats paprasčiausias pasirinkimas. Gausite į bilieto kainą įskaičiuotas standartines paslaugas ir galite rinktis bet kurią papildomą Jums patinkančią paslaugą užsisakydami bilietą arba vėliau.

* Bilietas yra negrąžinamas.

* Bilietas keičiamas bet kuriuo metu likus ne mažiau kaip 24 val. iki tvarkaraštyje nurodyto laiko. Skrydžio datos / laiko keitimo mokestis – EUR 75 už vieną skrydžio segmentą. Jei keičiant skrydžio(-ių) datą(-as) / laiką (-us) nebėra vietų toje pačioje rezervavimo klasėje, rezervavimo klasė keičiama į aukštesnę ir papildomai reikia sumokėti klasių kainų skirtumą. Keitimo prašymą galima pateikti užpildant mokėjimo internetu formą. Norėdami apsidrausti nuo staigių kelionės planų pasikeitimų, už EUR 20 nusipirkite garantiją ir vieną kartą galėsite pasikeisti savo skrydį be papildomų išlaidų (jei bus bilietų ta pačia kaina).

* Keleivio vardą ir / arba pavardę galima pakeisti prieš išvykimą. Vardo ir / arba pavardės keitimo mokestis – EUR 75 vienam keleiviui. Keitimo prašymą galima pateikti užpildant mokėjimo internetu formą. Jei vardas / pavardė keičiami oro uoste arba miesto bilietų kasose, reikalingas raštiškas keitimo patvirtinimas ir naujo bilieto savininko tapatybę patvirtinančio dokumento patvirtinta kopija.

* Leistinas rankinis bagažas: 1 vienetas, neviršijant 8 kg, 50 x 40 x 23 cm.

* Registruotasis bagažas: mokant už bagažą kartu su skrydžio bilietu airBaltic.com svetainėje skrydžiui į vieną pusę taikomas EUR 15 / LTL 50 mokestis už kiekvieną registruotą bagažo vienetą. Bendras visų lagaminų svoris turi neviršyti 20 kg svorio. Už kiekvieną papildomą bagažo vienetą, o taip pat už pirmą registruoto bagažo vienetą, už kurį nėra sumokėta kartu su bilietu, taikomas EUR 15 / LTL 50 mokestis kiekvienam skrydžio segmentui. Kituose pardavimo kanaluose bagažo (bendras svorio limitas – iki 20 kg) registracjos mokestis yra EUR 20 / LTL 70 už vieną vienetą skrydžiui į vieną pusę ne BalticMiles nariams, o BalticMiles nariams taikomas EUR 15 / LTL 50 mokestis. Jeigu nesumokėjote už bagažą rezervuodami bilietą, pasinaudokite mūsų siūloma paslauga „Sumokėti už bagažą“.

* Visuose skrydžiuose iš/į Rygą nemokamai siūlomi laikraščiai latvių ir rusų kalbomis.

* Kai kuriuose oro uostose šių paslaugų nėra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *