Airbaltic skrydžių keitimas arba atšaukimas

Ar galite pakeisti savo airBaltic skrydžio bilietą priklauso nuo jo kainos sąlygų, kurios galioja šiam bilietui. Šios sąlygos priklauso nuo kainos tarifo klasės, kuri nurodyta Jūsų rezervacijos patvirtinime. Prieš bandant pasikeisti arba atšaukti savo bilietą, mes maloniai prašome Jūsų atidžiai perskaityti šias kainos sąlygas.

airBaltic lėktuvas oro uoste

airBaltic lėktuvas oro uoste

Jei Jums reikia pasikeisti arba atšaukti savo bilietą, gali būti taikomi administravimo mokesčiai. Šiuo atveju elektroniniams bilietams galioja tos pačios sąlygos kaip ir keičiant arba atšaukiant popierinius bilietus.

Skrydžio datą/laiką galima pakeisti:

* internetu;

* užpildžius prašymo formą „Atsiskaitymas už airBaltic paslaugas internetu“;

* oro uoste arba miesto bilietų pardavimo biuruose.

Verslo klasė (Business class) – skrydžio datą ir laiką galima keisti bet kuriuo metu ir nemokamai.

Ekonominė lanksti klasė (Economy Flex class) – skrydžio datą ir laiką galima keisti bet kuriuo metu ir nemokamai.

Ekonominė klasė (Economy class) – skrydžio datą ir laiką galima keisti bet kuriuo metu, kol iki numatyto išvykimo arba naujai pasirinkto išvykimo laiko, žiūrint kuris yra anksčiau, lieka 24 valandos. Skrydžio datos ir laiko keitimo mokestis yra LTL 250 už kiekvieną skrydžio segmentą. Jeigu keičiant skrydžio datą, keičiasi bilieto klasė (dėl to, kad tos pačios klasės bilietų naujai pasirinktam skrydžiui nebėra), turėsite sumokėti ir bilietų kainų skirtumą. Keičiant skrydžio datą/laiką internetu, taikomos specialios internetinės kainos. Jei skrydžio data yra keičiama bilietų pardavimo biure, tuomet taikomos kitos kainos iš sistemos, o ne sumažintos internetinės kainos. Korporatyvinėms kainos ir kartais jungiamųjų skrydžių kainoms yra taikomos specialios taisyklės, todėl visuomet prašome atidžiai perskaityti kainos sąlygas.

Skrydžio atšaukimas dėl darbo praradimo

Darbo praradimo atveju keleiviai, užsisakę ekonominės klasės bilietą, gali atšaukti savo skrydį ir atgauti pinigus už ekonominės klasės bilietą (išskyrus aptarnavimo mokestį ir/arba transakcijos mokestį).

Ši taisyklė yra taikoma airBaltic ekonominės klasės bilietams, parduotiems po 2009 m. balandžio 16 d. Bilieto vertė nebus grąžinta, jei bilietas buvo išduotas kito asmens vardu arba jeigu iki skrydžio yra likę mažiau nei 48 val.

Keleiviai, norintys atgauti pinigus už bilietą, turi kreiptis į airBaltic bilietų pardavimo biurą ir pateikti bilietą bei darbo praradimą patvirtinantį dokumentą (išduotą Lietuvos darbo biržos).

Nemokamas bilietų keitimas

Tik už EUR 20 negrąžinamą mokestį Jūs galite nusipirkti galimybę keisti savo skrydį vieną kartą nemokamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *