Alghero oro uostas

Alghero-oro-uostas

Alghero oro uostas

Alghero oro uosto (http://www.aeroportodialghero.it/home_en.asp) lokalizacijos vieta – Alghero miestas, esantis Italijoje, vakarinėje Sardinijos pakrantėje.

Alghero oro uostas – kelių pavadinimų

Alghero oro uostas turi kelis pavadinimus, tad nepasimeskite išgirdę kitokį, nes pasirinkimas kaip vadinti priklauso asmeniškai nuo kiekvieno žmogaus, jo gyvenamosios vietos bei kalbos.

Angliškai oro uosto pavadinimas – Alghero Airport, itališkai – Aeroporto di Alghero. Šiomis dvejomis kalbomis ir rasite daugiausia informacijos apie Alghero oro uostą (apie jį skelbiantis  stendas prie oro uosto, taip pat šiomis kalbomis – anglų ir italų). Nesuklyskite, jei rasite pavadinimą Fertilia Airpot arba Alghero-Fertilia Airport, kadangi taip gali būti vadinama dėl netoli esančio kaimelio, pavadinimo Fertilia.

Sardinijoje yra dar du oro uostai – Olbia šiaurės rytuose ir Cagliari pietuose.

Alghero oro uostas – susisiekimo galimybės

Alghero oro uostas vis plečia savo skrydžių į ir iš sąrašą. Kasmet keleivių skaičius (išvykstančių/atvykstančių) vis didėja (pvz.: 600 000 keleivių 2000 – 2004 m. ir 1,507,016 2009 m.).

Šiuo metu vidinių skrydžių atžvilgiu 9 avialinijos skraidina į Alghero oro uostą bei yra vykdoma nemažai tarptautinių skrydžių. Avialinijos, bendradarbiaujančios su Alghero oro uostu:

  • žymieji Ryanair (iš/į miestus Ancona, Billund, Bratislava, Brescia, Dublin, Eindhoven, Girona, Gothenburg City, Hahn, London-Stansted, Madrid, Memmingen, Milan-Orio al Serio, Parma, Pisa, Rome-Ciampino, Sandefjord, Stockholm-Skavsta, Venice-Treviso, Verona, Weeze);
  • Air One (Milan-Malpensa);
  • Alitalia (Milan, Bologna, Rome, Turin);
  • Bmibaby;
  • Jettime (Oslo, Stockholm);
  • Meridiana Fly (Bari, Verona);
  • Thompson Airways (London);
  • Tulfly Nordic (Copenhagen, Helsinki).

Dėl bendradarbiavimo su Ryanair (http://www.ryanair.com/lt) avialinijomis Alghero oro uostas tarsi atvėrė naujas duris tarptautiniams skrydžiams ir, kas be ko, turėjo įtakos turistų pagausėjimui šiame mieste.

Iš Lietuvos galimybė skristi į Alghero oro uosto dažniausiai yra siūloma su dviem persėdimais, skrendant AirBaltic, Finnair avialinijomis.

Alghero oro uostas yra valdomas SOGEAAL.

Alghero miestas:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *