Alikantė

Alikantė – itin prabangus Ispanijos miestas, esantis tokio pat pavadinimo provincijoje. Alikantė nėra didelis miestas, tačiau jis tikrai turi ką parodyti.

alikantė

Alikantė yra vienas iš gražiausių Europos miestų

Šiandien Alikantė turi ~340 tūkstančių gyventojų, ir nepaisant to, tai yra antras pagal dydį miestas Valensijos regione. Visgi reikėtų žinoti, kad šio miesto plotas siekia vos 201 kvadratinį kilometrą, tad gyventojų tankumas čia gana didelis – ~1600 žmonių kvadratiniame kilometre.

Visgi Alikantėje yra daudg labai gražių vietų. Viena iš tokių – viduramžių laikus menantis Viduržemietiškas uostas.

Didingiausias Alikantės objektas – pilis ant kalno

Tiesa labiausiai sužavi Santa Barbara pilis, stovinti ant aukšto kalno viršūnės. Nuo čia galima matyti absoliučiai visą Alikantės panoramą, įskaitant ir žymųjį uostą.

Vos už kelių kilometrų nuo Alikantės galima rasti piratų mylėtą Tabarkos salą, kurioje anksčiau čia jų knibždėte knibždėjo. Tiesa, šiandiena ji yra paversta į itin turistų mėgstamą Alikantės tašką.

Taip pat galima paminėti Santa Marija baziliką. Ši gotikinio stiliaus bažnyčia, pastatyta ant mečetės, Jums parodys ištaigingą Rokoko stiliaus altorių, ir Baroko stiliaus portalą.

Verta pamatyti ir ginybinius Alikantės “Huerta de Alicante” bokštus, kurių funkcija buvo apginti alikantę nuo barbarų. Net 20 šių ~15 amžiaus statinių yra puikiai išsilaikę!

Tad štai tokia ta turistų mylima Alikantė. Esate Ispanijoje? Būtinai čia apsilankykite, nes tik čia pamatysite tokią įspūdinga Santa Barbara pilį. Jei vis tik į Ispaniją vykti neplanuojate, pamatyti kaip Alikantė atrodo, galite šiuose vaizduose:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *