Jūs esate čia: Pradžia // Naudinga žinoti // Alikantė

Alikantė

03 17 2011 | Komentuoti


Alikante

Luceros aikštė Alikante mieste

Alikantė– uostamiestis prie Viduržiemio jūros. Ispanijos pietryčiuose esantis miestas, savo palmių ir prekybos gatvių bulvaru viliojantis turistus. Tai vienas iš labiausiai žinomų miestų  Kosta Blanka (Costa Blanca) Viduržiemio jūros pakrantėje, garsėjančioje savo paplūdimiais.
Ispanijos Karalystė– valstybė Europos pietvakariuose, įsikūrusi Pirėnų pusiasalyje, Supama Viduržiemio jūros, Atlanto vandenyno taip pat turi du autonominius miestus Afrikoje. Madridas – Ispanijos sostinė ir didžiausias miestas šalyje.

Ispanija viena iš patraukliausių Europos šalių turistams. Kai kuriuose regionuose mėgautis saule galima ištisus metus.

Alikantė yra vienas iš seniausių miestų Ispanijoje. Pagal rašytinius šaltinius jam daugiau kaip 2000 metų. ,,Šviesos miestas”-  taip skamba tikrasis  Alikantės miesto pavadinimas išvertus originalų ,,Lucentum”pavadinimą.

Alikantė vasarą

Alikantės mietas labai populiarus dėl savo smėlėtųjų paplūdimių. Taip pat garsėja puikiais orais, labai tinkama vieta ramiems pasivaiksčiojimams, mėgaujantis palmių draugija ir švelniu klimatu.

Mieste ir aplink  išlikę daugybė istorinių objektų. Siūloma apsilankyti bažnyčiose, katedrose, žinoma, nereikia pamiršti ir Alikantės uosto.

Vidutinė temperatūra 16 ° C žiemą ir 32 ° C vasarą.

Vasarą siūloma daugybė atrakcijų, atrakcionai, vandens sporto pramogos, paplūdimio žaidimai, miesto turai, kelionės laivais iš Alikantės uosto.

Už 9 kilometrų nuo Alikantės miesto centro yra Alikante oro uostas. Tai pagrindinis oro uostas Kosta Blanka regione. Dėl puikaus susisiekimo ir vietos labai pamėgtas turistų, vykstančių į Ispaniją.

Alikantės miestas turistus vilioja mažomis kainomis, kokybiškomis paslaugomis, smėlėtais paplūdiniais ir atrakcijų gausa. Jau kovo mėnesį Airijos pigių skrydžių bendrovė ,,Ryanair” pradės skraidyti iš Kauno oro uosto į Alikante oro uostą. Bilietų kainos nuo 109 litų, įskaitant mokesčius.
Žymės: , , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.