All Nippon Airways avialinijos

„All Nippon Airways“, taip pat žinomos kaip „ Zennikkū“ arba ANA, yra antros didžiausios avialinijos Japonijoje po „Japan Airlines“. Pagrindinė šių avialinijų būstinė įkurta Shiodomo miesto centre Japonijoje. 2009 m. gegužės mėn. Duomenimis, bendrovė skraidina į 49 vietoves Japonijoje ir siūlo 35 tarptautinius maršrutus, o čia dirba 14 tūkstančių darbuotojų.

all-nippon-airways-avialinijos

All Nippon airways avialinijų lėktuvai

2010 m. gegužės mėn. bendras ANA keleivių srautas, lyginant su praėjusiais metais, padidėjo 7.8%, o tarptautinės paslaugos išaugo 22%, sulaukdamos 2.07 milijono keleivių pirmaisiais penkiais 2010- tųjų mėnesiais. Pagrindiniai tarptautiniai ANA oro mazgai yra Naritos tarptautiniame oro uoste ir Kansai tarptautiniame oro uoste, Osakoje. Pagrindiniai vidaus oro mazgai yra Tokijo tarptautinis oro uostas, Osakos tarptautinis oro uostas, „Chūbu Centrair“ tarptautinis oro uostas (šalia Nagojos), ir „New Chitose“ oro uostas (netoli Saporo).

Be pagrindinės veiklos ANA kontroliuoja kelis dukterinius keleivių vežėjus, įskaitant regionines oro linijas, „Air Nippon“, užsakomųjų skrydžių bendrovę, „Air Japan“ ir „Air Next“, Fukuoka oro uoste įsikūrusią žemų kainų vežėją. Mažesnės skrydžių bendrovės apima „Air Nippon Network“ („A-net“), „Air Nippon“ filialą, „Air Central“, Q400-paremtą oro linijas, įsikūrusias „Chūbu Centrair“ tarptautiniame oro uoste.

Seniausias ANA protėvis- „Nippon Helicopter and Aeroplane“,t.y., oro linijų bendrovė, įkurta 1952 m. gruodžio 27 d. Gabenimo sraigtasparniu paslaugas NH pradėjo teikti 1953 m. vasarį. 1953 m. gruodžio 15 d. buvo atliktas pirmas skrydis „de Havilland Dove“ lėktuvu, gabenant krovinį iš Osakos į Tokiją. Tai buvo pirmas planinis Japonijos piloto skrydis pokario Japonijoje. Kitas ANA protėvis- tai „Far East Airlines“ bendrovė, įkurta 1952 m. gruodžio 26 d.

1958 m. kovo mėn. FEA susijungė su NH. Susijungusių bendrovių rinkos kapitalizacija siekė 600 milijonų jenų. Tai buvo didžiausios privačios avialinijos Japonijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *