Amerikos Samoa

Amerikos Samoa – tai pietinėje Ramiojo vandenyno dalyje esanti salų grupė, nutolusi į rytus nuo Samoa valstybės.

Amerikos Samoa pakrantė

Amerikos Samoa: pagrindiniai faktai

  • Amerikos Samoa administruojama JAV.
  • Apie 1000 pr.m.e. salose apsigyveno pirmieji žmonės.
  • Tutuila – tai pagrindinė sala, tačiau yra ir dar keletas nedidelių salelių.
  • 89 % gyventojų – samojiečiai, bet yra ir amerikiečių bei Polonezijos salų gyventojų.
  • Vietiniai gyventojai verčiasi žvejyba bei žuvies perdirbimu, augina kokoso palmes, tačiau svarbiausia ekonomikos šaka – turizmas.
  • Didžioji dalis Amerikos Samoa gyventojų yra krikščionys, tačiau yra ir agnostikų, budistų bei kitų religijų šalininkų.

Amerikos Samoa: turizmas

Amerikos Samoa kultūra yra 2000 metų senumo, kuri klesti net ir mūsų laikais. Kelionės metu, galėsite mėgautis nuostabiais salų vaizdais, ramia gamta bei nuošaliais paplūdimiais. Kadangi turizmas čia dar gana nauja veikla, vietos kraštovaizdžiui žmogaus įtaka mažai tetūrėjo įtakos.

Amerikos Samoa Pago Pago pakrantė

Pago Pago – tai administracinis centras Amerikos Samoa teritorijoje. Čia ypač klesti maisto, žuvies apdirbimo pramonė bei turizmas. Mieste įsikūrusi JAV karinė jūrų bazė.

Net trijose salose yra įsikūręs Amerikos Samoa nacionalinis parkas, kuris dažniausiais aplankomas vos atvykus į šią vietą. Vėliau siūloma kelionė į Tulą, kur galima aplankyti tradicinį Amerikos Samoa kaimą.

Žvejybos mėgėjai galės prisijungti prie vietinių gyventojų ir pasimėgauti ramiomis valandomis, gaudant įvairių rūšių žuvį.

Daugelis salų gyventojų ypatingai pamėgę regbį. Šis žaidimas pritraukia daugybės turistų dėmesį. Tačiau keliautojai gali mėgautis ir kitais sporto malonumais, pavyzdžiui, tinkliniu, krepšiniu, golfu ar tenisu. Siūlomos ir įvairios vandens sporto pramogos: nardymas, plaukiojimas ir pan.

Salose dažnai vyksta įvairios tradicinės šventės bei festivaliai. Jei norite smagiai praleisti laiką, pašokti ir padainuoti su linksmai nusiteikusiais vietiniais gyventojais, čia Jūs tikrai neturėsite kada nuobodžiauti.

Be visų šių pramogų, galima apsilankyti ir istoriniuose muziejuose bei atrakcionuose. Ekskursijoms po lankytinas vietas siūlomos gidų paslaugos.

Amerikos Samoa – tai puiki vieta ramiam Jūsų poilsiui bei įvairioms pramogoms, o nuostabi gamta bei kraštovaizdis padės Jums atsipalaiduoti ir pasijusti taip, lyg būtumėte žemiškajame rojuje.

Naudingos nuorodos

http://www.amsamoatourism.com/

http://www.youtube.com/watch?v=lwPTJPgmonM

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *