Amsterdamo žemėlapis

Amsterdamas, arba gėlių sostinė, yra Nyderlandų sostinė. Šis miestas iš tiesų yra labai gražus, o dar didesnį grožį jam suteikia kasmet rengiami gelių karnavalai, tačiau kuom Amsterdamo žemėlapis dar pasižymi?

Amsterdamo-zemelapis

Amsterdamo žemėlapis - "žiedų" rinkinys

Pats Amsterdamas nėra milžiniškas miestas. Jo plotas siekia 219 kvadratinių kilometrų. Ir gyventojų čia nėra labai daug – pačiame Amsterdame gyvena apie 700 tūkstančių gyventojų. Tiesa, skaičiuojant visas Amsterdamo apylinkes šis skaičius padidėja trigubai.

Pats Amsterdamas yra labai įdomus miestas, nes jis yra pastatytas ant… kanalų. Būtent šis faktas leidžia planuoti Amsterdamo žemėlapį toli į ateitį. Beje, tas faktas, kad praktiškai visos miesto gatvės yra žiedo formos, leidžia labai lengvai pažinti visą Amsterdamo žemėlapį labai paprastai.

Amsterdame stengiamasi plėtoti viešajį transportą. Pavyzdžiui jei tenka dažnai važinėti į Amsterdamo centrą, naudoti mašinos neapsimoka vien dėl neįtikėtinai didelių mokesčių. Amsterdame važinėja beveik visos viešojo transporto rūšys – autobusai, 16 tramvajaus linijų, bei 5 metro linijos.

Jei norite pamatyti Amsterdamo žemėlapį turisto akimis, labai puiku, kad pasirinkote šį miestą – juk Amsterdamas vienas lankomiausių Europos miestų.

Kalbant apie Amsterdamo muziejus, tai jie net turi savo aikštę, aplink kurią ir yra sustatyti pagrindiniai Amsterdamo muziejai. Čia stovi tokie muziejai kaip antai didžiausias Amsterdamo muziejus Rijksmuseum. Jame daugiausiai egsponuojami Nyderlandų dailės paminklai.

http://www.youtube.com/watch?v=FhgoUIzqJjE&feature=related


Taipogi muziejų aikštėje galima rasti Van Gogo muziejų, Stedeljik muziejų.

Tad štai toks yra Amsterdamo žemėlapis. Šis miestas yra garsus dėl savo sodų, architektūros, muziejų, ir puikaus susisiekimo, tad turistauti čia turėtų būti vienas malonumas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *