Atsinaujinusi viešojo transporto sistema Vilniuje

Nuo 2012 metų rugpjūčio 15 dienos sostinėje atsinaujino viešojo transporto sistema. Nors pirmosios dienos šiai programai buvo nelegvos, tikimės, kad visi nesklandumai greitai išsipręs, o tuo tarpu norėtume dar kartą visu Vilniaus gyventojus ir jo svečius supažindinti su nauja tvarka.

Atsinaujinusi viešojo transporto sistema Vilniuje

Atsinaujinusi viešojo transporto sistema Vilniuje

Jau šiandien Vilniuje daugelyje spaudos kioskų galima įsigyti naujuosius elektroninius bilietus „Vilniečio kortelė“, kurios dalinamos nemokamai, pristačius senąsias elektorines korteles.

Daugeliui viešojo transporto naudotojų vis dar kyla klausimų dėl naujų vienkartinių ir mėnesinių bilietų naudojimo ir įsigyjimo. 30 dienų bilietai nuo  aktyvavimo transporto priemonėje galios 30 kalendorinių dienų. Pasipildžius elektroninį bilietą mėnesiui, nepamirškite, kad įlipus į autobusą ar troleibusą būtina jį pridėti prie komposterio (bilietas bus aktyvuotas tik išgirdus garsinį signalą).

Popierinius vienkartinius bilietus keičia 30 ir 60 minučių bilietai, kuriais per nustatytą laiką bus galima persėsti iš vienos transporto priemonės į kitą, o tuo tarpu nusipirkus bilietą iš vairuotojo, kuris kainuos 3,50 Lt galėsite keliauti iki paskutinės maršruto stotelės.

Dar viena naujovė – tao 24 val, 72 val, 240 val, 90 dienų ir 90 dienų tik darbo dienomis bei 180 dienų bilietai, kuriems gali būti taikoma tiek 80, tiek ir 50 proc. nuolaida.

Naujuosiuos elektroninius bilietus jau nuo rupgjūčio 15 dienos galima pasipildyti daugelyje bilietais ir spauda prekiaujančiuose kioskuose, norodant norimą bilieto rūšį arba pinigų sumą, už kurią planuojate įsigyti bilietėlius naudojantis viešajame transporte esančiais komposteriais. Jeigu Jums priklauso kokia nors nuolaido, pirmą kartą pildydami nepamirškite jos nurodyti, o kitą kartą perkant bilietą, nuolaida bus pritaikoma automatiškai. Linkime Jums sėkmingo kelio ir patogių kelionių naudojantis Vilniaus viešojo transporto paslaugomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *