Autobusai į Londoną

Londonas didžiausias Jungtinės Karalystės miestas ir vienas iš didžiausių ekonomikos centrų pasaulyje. Savo didinga istorija ir unikaliais architektūriniais statiniais traukia turistus iš viso pasaulio.

Autobusai į Londoną

Autobusai į Londoną

Ieškantys geresnių gyvenimo sąlygų taip pat dažnai renkasi Anglijos sostinę, daugybė žmonių skrenda į Londoną verslo klausimais. Ne veltui Londone yra net penki oro uostai. Tačiau vis brangstant degalų kainoms, vis daugiau keleivių atsižvelgia į keliones autobusu į Londoną, ne išimtis ir Lietuvos piliečiai.

Daugybė skelbimų mirga internete ir laikraščiuose su kelionių pasiūlymais keliauti autobusais į Londoną.

Labiausiai kainų skirtumas jaučiamas vasaros mėnesiais bei švenčių laikotarpiu. Tada lėktuvų bilietai parduodami didesnėmis kainomis ir kartais net sunku surasti laisvų vietų. Dar vienas pliusas, kad galima vežtis beveik dvigubai daugiau bagažo nei lėktuvu.

Kelionės autobusais į Londoną trunka daugiau nei parą, priklausomai nuo oro sąlygų, pasirinkto maršruto, ar keliamasi keltu ar važiuojama tuneliu per Lamanšo sąsiaurį. Taip pat priklauso nuo sustojimų skaičiaus, dažniausiai sustojama kas keturios penkios valandos keliaujant autobusais į Londoną.

Svarbiausia neturėti su savimi neleistinų prekių, taip pat neviršyti leidžiamo kiekio, nes tada kelionė gali užtrukti dar ilgiau arba kelionės tikslas nepasiektas.

Bagažas autobusais į Londoną

Ant kiekvieno vežamo bagažo priklijuojamas lipdukas su numeriu, atitinkamas lipdukas priklijuojamas ir ant keleivio bilieto.

Dažniausiai keliaujant autobusais į Londoną, leidžiama vežtis rankinį bagažą, kurio svoris neviršija daugiau nei 5 kilogramų.

Tris vienetus bagažo, kurių tūris bendrai neviršija 0,2 kvadratinių metrų, tačiau svoris neribojamas.

Keleiviams – vaikams, galima vežtis sulankstomą vežimėlį, keleiviams invalidams sulankstomą invalido vežimėlį.

Papildomas bagažas ar krovinys priimamas tik tada jei autobuso bagažo skyriuje yra laisvų vietų, o už kiekvieną papildomą bagažą imamas atskiras mokestis.

Tikslesnius skaičius reikėtų pasitikslinti su kelionių vežėju.

Kelionės autobusais į Londoną turi ir pliusų ir minusų, kelionės būdą geriausia pasirinkti patiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *