Aviabilietai

Lėktuvų bilietai tai dokumentai patvirtinantys, kad asmuo nusipirko bilietą skrydžiui lėktuvu. Lėktuvų bilietus išduoda aviakompanija arba kelionių agentūra.

Aviabilietai

Aviabilietai

Yra dviejų rūšių aviabilietai- senesnio tipo taip vadinami popieriniai bilietai ir dabar labai populiarūs elektroniniai bilietai, kuriuos galima įsigyti internete.

Nepriklausomai nuo tipo visi aviabilietai pateikią įšsamią informaciją apie keleivį ir skrydį.

Keleivio vardas ir pavardė

Aviakompanija

Bilieto numeris

Bagažo norma

Mokesčiai

Bilieto kaina

Datos

2008 metais tarptautinė oro transporto asociacija paskelbė, kad šiai organizacijai priklausančios aviakompanijos nebeišduos popierinių bilietų, o juos pakeis elektroniniai bilietai.

Dabar popierinius bilietus išduoda tik kelionių agentūros.

Elektroniniai aviabilietai puiki išeitis skubantiems, labai paprasta įsigyti bilietą internete, tam nereikia sugaišti daug laiko, nereikia vykti į oro uostą, o tiesiog aviakompanijų, kelionių agentūrų, oro uostų internetiniuose tinklalapiuose galima surasti ir įsigyti aviabilietus įvairiausiomis kryptimis.

Keliaujant už Europos Sąjungos ribų reikėtų nepamiršti, kad būtina turėti pasą ( ES teritorijoje pakanka turėti ID asmens tapatybės kortelę) ir  skrendant į kai kurias šalis reikia turėti vizą. Dėl vizų reikėtų pradėti rūpintis iš anksto.

Pigių skrydžių aviakompanija Ryanair ir neseniai savo veiklą Lietuvoje pradėjusi vengrų pigių skrydžių aviakompanija WizzAir aviabilietus į savo skrydžius siūlo įsigyti internetiniuose tinklalapiuose, prieš skrydį juos tereikia atsispausdinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *