Bilietai į Dubliną

Airojos sostinėje yra didžiausias Airijoje Dublino oro uostas. Bilietus į Dubliną galima įsigyti aviakompanijų internetiniuose tinklalapiuose.

Bilietai į Dubliną

Bilietai į Dubliną

Dublinas – Smaragdo salos, Airijos, didžiausias miestas ir sostinė. Dublinas įsikūręs rytiniame Airijos salos krante, Dublino grafystėje. Dublinas nėra didelis miestas, tačiau turtingas savo paveldu ir istorija.

Skrydžiai į Dubliną organizuojami ir iš Lietuvos oro uostų. Tai vienas iš daugiausiai keleivių pritraukiantis maršrutas iš Lietuvos.

Airių pigių skrydžių aviakompanija Ryanair organizuoja skrydžius į Dublino oro uostą. Skrydžiai iš Kauno oro uosto vykdomi keturis kartus per savaitę. Iš Kauno su aviakompanija Ryanair į Dubliną galima skristi sekmadieniais, pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais. Bilietus į Dubliną galima įsigyti internetiniame Ryanair aviakompanijos tinklalapyje, ten taip pat galima sužinoti tikslesnes kainas. www.ryanair.com Dėl vis didėjančio keleivių skaičiaus ir degalų kainų bilietų kainos į Dubliną nuolat kinta.

Airių pigių skrydžių aviakompanija Aerlingus organizuoja savo skrydžius į Dubliną iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto. Aerlingus į Dubliną skraidina antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Tikslias bilietų kainas, bei skrydžių tvarkaraščius galima sužinoti Aerlingus aviakompanijos tinklalapyje www.aerlingus.com

Šios Airijos aviakompanijos palankiausiomis kainomis siūlo įsigyti bilietus į Dubliną– Smaragdo šalies sostinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *