Bilietai į Londoną

Londonas- daugiausiai gyventojų turintis miestas Europos Sąjungoje. Londonas- Didžiosios Britanijos sostinė. Londonas vienas iš svarbiausių prekybos, finansų ir kultūros centrų pasaulyje.Londonas – miestas, turintis net keturis pasaulinius paveldo objektus.

bilietai-i-londona

Bilietai į Londoną

Londono miestą aptarnauja penki tarptautiniai oro uostai, o Londono Heathrow oro uostas pagal tarptautinių keleivių skaičių yra didžiausias pasaulyje. Todėl net nekyla klausimų kodėl bilietai į Londoną yra kiekvienos Europos neretai ir kitų žemynų aviakompanijų pasiūloje.

2012 metais Londono mieste vyks Olimpinės žaidynės, todėl bilietai į Londoną bus dar labiau graibstomi.

Pastaruoju metu svarbiausia keliaujant gauti pigius bilietus, ne išimtis ir bilietai į Londoną. Vis daugiau pigių skrydžių aviakompanijų siūlo savo skrydžius į Londono oro uostus, o pigūs lėktuvo bilietai į Londoną mirgėte mirguliuoja aviakompanijų tinklapiuose.

Pigūs bilietai į Londoną su Ryanair

Pigių skrydžių aviakompanija Ryanair siūlo pigius bilietus į Londoną. Iš Kauno oro uosto galima nuskristi į tris Londono oro uostus: Londono Stanstedo oro uostą, Londono Gatwick oro uostą bei Londono Lutono oro uostą. Ryanair aviakompanija iš tarptautinio Vilniaus oro uosto siūlo skrydžius į Londono Stanstedo oro uostą.

Kita pigių skrydžių aviakompanija įsikūrusi Vilniaus tarptautiniame oro uoste siūlo pigius skrydžius į Londono Stanstedo oro uostą.

Tikslesnes kainas galima sužinoti aviakompanijų internetiniuose puslapiuose.

Turizmas, darbas, gyvenimas, mokslas pagrindinės bilietų į Londoną pirkimo priežastys.

Daugiau apie Londoną sužinosite pažiūrėję šį vaizdo siužetą:

http://www.youtube.com/watch?v=16ztSXkbquo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *