BMI-Britanijos avialinijos

BMI Airlines – British Midland International – dukterinė oro linijų bendrovė, priklausanti ,,Lufthansa” aviakompanijai.  Savo bazę turi Londono Heathrow oro uoste ir sudaro 11% viso kilimo ir tūpimo, bei vykdo apie 2000 reisų per savaitę. Antra pagl dydį aviakompanija šiame oro uoste.

BMI avialinijos

BMI avialinijos

BMI avialinijos savo skrydžius iš Heathrow oro uosto organizuoja į Europą, Artimuosius Rytus, Vidurio Azijoją, Afriką. www.flybmi.com – oficialus BMI tinklalapis. Aviakompanijai suteikta Jungtinės Karalystės civilinės aviavijos administracijos licencija, su kuria leidžiama vykdyti oro susisiekimas, vežti keleivius, krovinius bei paštą orlaiviais su daugiau ar 20 sėdimų vietų.

British Midland International avialinijų kompanijos orlaivių parką nuo 2011 metų sausio 31dienos sudaro 28 lėktuvai:

11 Airbus A319-100, 7 Airbus A320-200, 7 Airbus A321-100, 2 Airbus 330-200 ir 1 Boeing 757-200 tipo lėktuvas. Visutinis orlaivių amžius 7,1 metų. Dar trys orlaiviai užsakyti.

Keleiviams skrendantiems ekonomine klase iš Heathrow oro uosto į vakarų Europą ar Jungtinėje Karalystėje, siūloma už papildomą mokestį įsigyti maisto ir gėrimų.

Skrydžiuose į ir iš Maskvos, Rytų Eoropos, Afrikos ir Azijos maistas ir gėrimai siūlomi nemokamai visų klasių keleiviams.

Aviakompanija ,,BMI Airlines” yra visapusiška ,,Star Aliance” narė. Taip pat turi dvi dukterines aviakompanijas: Bmibaby ir BMI regionines avialinijas.

British Midland International aviakompanija įsipareigojusi naudoti technologijas, tokias kaip e-bilietų pirkimas internete, viešbučių užsakymas internetu, bei teikti informaciją apie naujoves susijusias su aviakompanija. Tai supaprastina užkulsinius procesus ir paslaugas todėl internetas padeda suteikti geresnes paslaugas keleiviams. Be to BMI yra viena iš punktualiausių aviakompanijų kompanijų Jungtinėje Karalystėje.

One thought on “BMI-Britanijos avialinijos

  1. группы instsgram – продать youtube через гаранта, Продать канал Ютуб

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *