Brazilijos miestai

Brazilija – didžiausia, ir daugiausiai gyventojų turinti Pietų Amerikos šalis. Ši šalis pasižymi didele bioįvairove, šioje šalyje galime rasti savotišką architektūrą. O kuom pasižymi Brazilijos miestai?

Kristaus atpirkėjo statula

Brazilijos miestai pasižymi išskirtinais architektūriniais paminklais

Rio De Žaneiras – buvusi Brazilijos sostinė . Čia kupina nuostabių papūdymių, kuriuose visada vyksta šokiai, pasirodymai, įvairios kitos linksmybės. Garsiausias paplūdimys – Copacabana.

Rio De Žaneiras itin patobulėjo aukso karštinės metu. Tada čia atvykę emigrantai iš Europos pastatė naujus namus, nutiesė naujas gatves, atrenovavo namus.

Bene geriausias Rio De Žaneiras žinomas dėl 30m aukščio Kristaus statulos.

Ilha Fiscal saloje yra pastatyti karališki rūmai, kurie dabar veikia kaip muziejus. Čia galima pamatyti karališkos šeimos naudotus apdarus, daiktus.

Miesto centre rasime botanikos sodą – oazę. Joao VI čia įsakė pasodinti itin retų augalų, kurie turėjo būti atvežti iš įvairių žemės vietų. Dabar čia galime rasti apie 7000 skirtingų augalų rūšių.

Brazilijos miestas, pravardžiuojamas Saulės miestu

Puikus Brazilijos miestas – Natalas. Šis miestas pravardžiuojamas „Saulės miestu“. Čia atsiveria visas Brazilijos paplūdimių grožis. Vienas iš geriausių – Fernando de Noronha.

Tačiau tai dar ne viskas. Šis miestas ne tik turiu puikius paplūdimius, bet ir yra išsaugojęs autentiškus pastatus nuo kolonizacijos laikų – Trijų karalių tvirtovė, iš kurios prasidėjo visa miesto tvirtovė. Ji buvo pastatyta tam, kad apginti šį Brazilijos miestą nuo Olandų invazijos. Taipogi patariama aplankyti Sostinės katedrą, kuri visai neseniai buvo renovuota.

Kalbant apie miesto pasididžiavimą – paplūdimius, verta aplankyti bent jau kai kuriuos iš šių: Areia Preta, Forte, Artistas.

Recifė – puikus miestas mėgstantiems vakare pasėdėti kavinėje, pasimėgauti puikiu oru, bei gatvės muzikantų pasirodymais.

Į šio miesto senamiestį čia vakarais susirenka gyva galybė žmonių. Ir nėra ko stebėtis, čia yra tikrai gražių objektų. Kad ir pasaulinį pripažinimą pelniusi Šv. Antonijaus bažnyčia, ar São Pedro dos Clérigos katedra.

Tad štai pažinote bent jau dalį tų nuostabių, saulėtų Brazilijos miestų. Kiekvienas iš jų išskirtinis, tačiau be jų Brazilija nebūtų Brazilija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *