Bristolis

Bristolis

Bristolis

Nuostabiais vaizdais ir savo istorija Bristolio mietas vilioja turistus iš viso pasaulio. Geriausias būdas pamatyti Bristolio miestą skrydis karšto oro balionu,  tačiau yra daug lankytinų vietų bei nepakartojama atrakcija kelionė valtimis.

Bristolis– šeštasis pagal dydį miestas Anglijoje ir devintasis Juntinėje Karalystėje. Išsidėstęs prie Bristolio įlankos.

1155metais  Bristolio miestas gavo karališkąją privilegiją, grafyste tapo 1373 metais.

Bristolio katedra

Tai daugiau nei įspūdingas istorinis pastatas, tai Bristolio istorijos, pilietinio gyvenimo ir kultūros centras. Bristolio katedra įžymi savo bažnyčios sale. Reikia patiems pamatyti kodėl. Bristolio katedra laukia lankytojų visus metus, įėjimas nemokamas.

Bristolio valčių kelionės

Įmonės siūlo visuomenei keturis laivus, kuriais siūlomos kelionės upe. Privatūs nuomotojai gali plukdyti nuo 20 iki 100 keleivių.

Slaptasis Bristolio turas

Įdomi ir bauginanti kelionė aplink senąjį Bristolį ir jo vaiduokliškus pastatus, įskaitant XVI amžiaus bažnyčią, kurią saugo vienuolio vaiduoklis.

Turai vyksta penktadienio vakarais visus metus, tačiau reikia susitarti iš anksto.

St. Mary Redcliffe katedra

Tai daugiau nei 800 metų gotikos šedevras. Pamatysite senovinius raižinius, elegantiškas  XVIII amžiaus geležies konstrukcijas, vitražus ir visame pasaulyje žymius vargonus.

Katedrą galima aplankyti visus metus, nuo 9 iki 17 valandos šiokiadieniais bei šeštadieniais. Įėjimas nemokamas.

Bristolio akvariumas

Įspūdingas Bristolio akvariumas surengs Jums įspūdingą safari po povandeninio pasaulio gelmes. Lankytojai gali susipažinti su įvairiausia vandens gelmių fauna bei flora, pradedant Didžiosios Britanijos vandenų gyventojais ir baigiant egzotiniais jūrų pasaulio gyvūnais bei augalais.

Akvariumas laukia lankytojų nuo 10 iki 17 valandos šiokiadieniais ir nuo 10 iki 18 valandos savaitgaliais.

Bilietas suaugusiam kainuoja 13,50 svarų.

Tai tik maža dalis įspūdingų ir vertų dėmesio vietų Bristolyje. Zoologijos sodas, galerijos bei muziejai, nuotykių parkai, dvarai, sodai, urvai ir dar daug įvairiausių lankytinų vietų kviečia Bristolyje. Aplankykite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *