Delta Air Lines

„Delta Air Lines“- Amerikos avialinijos, kurių pagrindinė būstinė įsikūrusi Atlantoje. Ši oro linijų bendrovė yra didžiausia pagal lėktuvų parko dydį, paskirties vietovių skaičių ir pajamas. „Delta“ veikia plačiame vidaus ir tarptautiniame tinkle, kuris apima Šiaurės ir Pietų Ameriką, Europą, Aziją, Afriką, Vidurio Rytus, Karibų salas ir Australiją.  

Delta Air Lines

Delta Air Lines - viena didžiausių JAV aviacijos bendrovių

„Delta“ ir „Delta Connection“ bendrovė skraidina į 367 miestus 65 šalyse, šešiuose žemynuose.  Didžiausi šių avialinijų tranzitiniai taškai- tai „Hartsfield-Jackson“ Atlantos  tarptautinis oro uostas bei „Detroit Metropolitan“ Veino apygardos oro uostas.  Bendrovė „Delta Air Lines“ yra „SkyTeam“ avialinijų aljanso įkūrėja ir narė.

2008 m. spalio 29 d. „Delta“ susijungė su „Northwest Airlines“ avialinijomis ir tokiu būdu atsirado didžiausias komercinis pasaulio oro transporto vežėjas, o „Delta“ įsigijo visą „Northwest“ avialinijų lėktuvų parką, kuriame dominavo A320 modelis. Šio tipo lėktuvų bendrovė anksčiau neturėjo.

1924 m. gegužės 30 d. įkurta kaip „Huff Daland Dusters, Incorporated“, Makone, Džordžijoje, 1925 metais bendrovė persikėlė į Monro, Luizianą, o 1929- tųjų pabaigoje pradėjo veikti kaip keleivių oro linijos. 1928 m. rugsėjo 13 d. Collett E. Woolman šią bendrovę nusipirko ir pervadino į „Delta Air Service“. „Delta Air Lines“ nuolat augo ir plėtėsi ne tik siūlydama naujus maršrutus, bet ir ir įsigydama naujas oro linijas. XX a. aštuntajame dešimtmetyje „Delta Air Lines“ perėjo nuo propelerinių prie reaktyvinių lėktuvų. Tuo pat metu šios avialinijos stojo į konkurencinę kovą Europoje, o devintajame dešimtmetyje – Ramiojo Vandenyno šalyse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *