Didžiausi Europos miestai

Trumpai susipažinę su didžiausiais pasaulio miestais,  sumažinkime savo „apžvalgos ratą“ ir sustokime ties Europa ir jos milžinais.

Didžiausi Europos miestai, Sankt Peterburgas

Didžiausi Europos miestai: Maskva

Rusijos sostinė, Maskva, laikoma didžiausiu Europos miestu. Tai ne tik šalies sostinė, bet ir svarbus politinis, kultūrinis bei ekonominis Rusijos centras.  Maskva pelnytai laikoma Rusijos baleto ir valstybinio žanro menų širdimi. Miestas pritraukia ne vieną žingeidų studentą, kuris gali siekti aukštojo išsilavinimo Maskvos valstybiniame universitete bei kitose mokslo įstaigose. Daugiau informacijos apie Rusijos sostinę bei didžiausią Europos miestą galite rasti čia.

Didžiausi Europos miestai: Londonas

Londonas visiems gerai žinomas kaip Jungtinių Karalysčių sostinė, turinti daugiauisiai gyventojų visoje Europoje.  Tai ypatingai svarbus pasaulinės reikšmės prekybos, finansų bei kultūros centras, kuriame gausu tiek mokslo, tiek ir pramogų bei žiniasklaidos ir mados sričių. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad Londonas užimą pirmą vietą tarp labiausiai turistų mėgstamų vietų, o turizmas šiam milžinui kasmet neša apie 15 milijonų svarų. Jei norite daugiau sužinoti apie Londoną, informacijos galite ieškoti čia.

Didžiausi Europos miestai: Berlynas

Berlynas – tai Vokietijos sostinė, kartu didžiausias šalies miestas bei antras pagal dydį Europos Sąjungoje.  Jis užimą svarbią vietą, kalbant apie Europos politinę, žiniasklaidos, mokslo ir kultūros padėtį. Čia plūsta gausybė garsių menininkų bei kultūros atsotvų iš visų pasaulio kampelių. Lankantis Berlyne, neišvengiamai pasinersite į istorijos, naktinio gyvenimo bei nepakartojamos architektūros liūną. Daugiau informacijos apie Berlyną rasite čia.

Didžiausi Europos miestai:  Sankt Peterburgas

Sankt Peterburgas užima ketvirtąją vietą tarp didžiausių Europos miestų. Taip pat tai yra garbingos antrosios vietos laimėtojas didžiausių Rusijos miestų sąraše. Sankt Peterburgas gali didžiuotis puikiai išvystya mašinų, chemijos ar maisto pramone bei Rusijos mokslų akademijos centro vardu.  Jeigu kada lankysitės šiame mieste, turėsite puikią galimybę susipažinti su XVIII- XIX amžiaus architektūra. Daugiau informacijos galite rasti čia.

Tai tik keturi didžiausi Europos miestai iš daugiau nei 100 unikalių ir ypatingų milžinų sąrašo, o tie, kas jau galbūt lankėsi šiuose miestuose, gali patvirtinti jų beribių pramogų ir galybės teikiamą malonumą.

http://www.youtube.com/watch?v=riSbMtTrwLA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *