Egiptas

Egiptas daugiau nei keturis tūkstančius metų skaičiuojanti Raudonosios bei Viduržiemio jūros pakrantėse įsikūrusi valstybė. Šalyje susipynusi senovės Egipto istorija ir šiuolaikinis arabų gyvenimas, su senomis, kaimiškomis tradicijomis.

Egiptas

Egiptas

Šarm el Šeicho ir Hurgados kurortai įsikūrę Raudonosios jūros pakrantėje vilioja turistus spalvinga jūros gyvenimo bei koralinių rifų meka.

Poisiautojams Egipte siūlomos atsotogos nuo atostogų viešbutyje iki įvairiaspalvių kelionių.  Nardymas Egipte laikomas viena įspūdingiausių pramogų visame pasaulyje. Norintiems daugiau įspūdžių siūlomos keliones džipais arba kupranugariais po dykumas. Organizuojamos ekskursijos į Egipto sostinę Kairą. Ten apstu įvairiausių šventyklų, kapaviačių, paminklų, meno galerijų, įskaitant ir Sfinksą bei piramides.  Miestas vilioja ne vien aplankyti vieną iš septynių pasaulio stebuklų , bet ir apsilankyti pirkėjų rojuje-kairo gatvės turguje.

Egipto viešbučiuose siūloma fantastiška virtuvė, patiekalai iš vištienos, žuvies, bei raudonosios mėsos.

Egiptas viena populiariasių siūlomų turistinių kelionių krypčių. Labai palankiomis sąlygomis galima apsilankyti faraonų kraštą. Panardyti Raudonojoje jūroje, pasikaitinti saulėje ir žinoma pamatyti vieną iš septynių pasaulio stebuklų-Egipto piramides. Cheopso piramidė tai vienas iš išlikusių septynių pasaulio stebuklų. Iš poilsinių Egipto kurortų organizuojamos kelionės į piramidžių žemę, pačios piramidės yra už 25 kilometrų į pietvakarius nuo Kairo miesto. Niekas visoje žemėje nesukelia amžinybės pojučio taip kaip Egipto kapaviečių didybė. Jos pastatytos tam, kad saugotų nemirtingų faraonų kūnus. Jau prieš mūsų erą buvo mąstoma apie dvasios išlikimą, bei kūno išsaugojimą. Gizos piramidės 1979 metais įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Keliones į Egiptą organizuoja ir Lietuvos kelionių agentūros. Didelis komfortabilių viešbučių pasirinkimas, puikus kokybės ir kainos santykis, visus metus saulėtos ir karštos dienos, bei vienas įš septynių pasaulio stebuklų, puikus pasirinkimas ieškantiems įspūdžių ir nepamirštamų atostogų.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *