Egipto kurortas Hurgada

Artėjant vasarai vis daugiau žmonių ieško palankių kelionių pasiūlymų į įvairius pasaulio kampelius. Vienas iš populiariausių maršrutų Egiptas. Lietuvos kelionių agentūros organizuoja keliones į Egipto Šarm el Šeiko bei Hurgados kurortus.

Hurgada

Hurgada

Hurgada – Egipto kurortas, įsikūręs Raudonosios jūros pakrantėje.  Hurgados kurortas  įsidriekęs apie 40 kilometrų palei jūrą. Miestą sudaro du šiuolaikiniai rajonai, bei miesto senamiestis, kuriame gausu antikvarinių parduotuvyčių, labai populiarus miesto turgus. Vykti į šį Egipto kurotą labiau rekpomenduojama vykti tiems, kurie mėgsta aktyvų gyvenimą, pasilinksminimus, daug muzikos bei šokius.

Hurgados paplūdimiai garsūs ten rengiamomis vandens pramogomis.  Galima buriuoti, žvejoti, iškylauti laivu, grožėtis povandeniniu gyvenimu. Tačiau mėgstamiausia pramoga tarp turistų nardymas su kaukėmis ir vamzdeliu po vandeniu gėrintis įspūdingais koralais bei Raudonosios jūros fauna. Šalia Hurgados kurorto yra keletas salų, kurias tikrai verta aplankyti.

Netoli Hurgados kurorto yra jūrų muziejus, su nedideliu akvariumu.

Egiptas labiausiai žavi savo piramidėmis ir Raudonosios jūros povandeniniu pasauliu. Įvairios agentūros siūlo platų ekskursijų pasirinkimą keliaujantiems į Hurgados ar Šarm el Šeicho kurortus. Kelionės į dykumas keturačiais arba kupranugariais, išvykos laivais, delfinų pasirodymų stebėjimas Raudonojoje jūroje, kelionės prie vieno iš septynių pasaulio stebuklų-Gizos piramidžių, istorinio muziejaus lankymas tai tik maža dalis turistams siūlomų ekskursijų.

Daugiau informacijos kelionių agentūrų internetiniuose tinklapiuose bei agentūrų filialuose visoje Lietuvje.

Keliaujant į Egiptą derėtų nepamiršti, kad Egipte galima atsiskaityti doleriais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *