Eindhovenas

Eindhovenas– miestas įsikūręs Šiaurės Barbanto privoncijoje Olandijos pietuose. Tai penktas pagal dydį miestas Olandijoje.

Eindhoveno istorija prasidėjo 1232 metais, kai kunigaikštis Henrikas I Brabantas suteikė Eindhovenui miesto teises.

Eindhovenas

Eindhovenas

Didžiausias miestas Olandijos pietuose siūlo platų spektrą parduotuvių, naktinio gyvenimo klubų.

Vaikščiojant Einthoveno gatvėmis galima susidaryti šiuolaikiško ir modernaus miesto vaizdą. Bet išvaizda kartais gali būti apgaukinga… Eindhovenas vienas iš seniausių Olandijos miestų ir turintis labai įdomią istoriją. Miesto centre išlikęs Vilos parkas, kuriame vis dar galima pamatyti įšlikusias amatininkų bei pramoninkų statytas vilas bei dvarus.

Kai 1891 metais buvo atrasta elektros lemputė Eindhoveno mieste prasidėjo didysis klestėjimo laikotarpis. Nuo tada miestas tapo vienu žinomiausių Europoje technologijų, žinių ir dizaino srityse.

Dabar daug aukštų technologijų bendrovių įsikūrę Eindhovene. Technikos universitetas, Fontys aukštoji mokykla bei dizaino akademija vis dar išlieka studentų traukos centrais iš viso pasaulio.

Eindhoveno mieste yra keletas tikrai vertų dėmesio muziejų.  Vienas iš unikaliausių tai dirbtinės šviesos meno centras

Jame surinkta gausi kolekcija tapybos bei skulptūros darbų, o centrinis apšvietimas kaip pagrindinė tema.

Istorinis Geležies muziejus sugrąžins jus į priešistorinius laikus ir viduramžius. Galėsite pabuvoti savo amžiaus geležies kalviu, pasivaikščioti šimtmečius menančių senų namų, žolės sodų. Geležies muziejus sugrąžins jus į laikus, kurie jau praėję seniai ir save primena tik iš istorijos.

Eindhoveno mieste patiks tiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį bei sportą, pasiplaukiojimus baseine.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *