Eindhoveno oro uostas

Eindhoveno oro uostas regioninis oro uostas, įsikūręs už 7,4 kilometrų į vakarus nuo Eindhoveno miesto, Olandijoje. Pagal keleivių skaičių tai antras pagal dydį oro uostas Olandijoje, gerokai atsiliko nuo Shiphol oro uosto.

Eindhoveno oro uostas

Eindhoveno oro uostas

Per Antrąjį Pasaulinį karą oro uostas buvo labai subombarduotas. Nuo Antrojo pasaulinio karo iki 1998 metų oro uostas buvo vadinamas Welschap pavadinimu.

Oro uostas naudojamas ir civiliniams, ir kariniams skrydžiams. Oro uoste įrangtas vienas 3000 metrų ilgio tūpimo kilimo takas.

Eindhoveno oro uosto savo skrydžius vykdo 11 aviakompanijų, tame tarpe pigių skrydžių bendrovė ,,Ryanair”, bei kita pigių skrydžių bendrovė ,,WizzAir”, turinčios bazes ir Lietuvos oro uostuose.

Paslaugos

Valiutos keitykla, bagažo saugykla, vaikų perrengimo kambariai, sveikatos centras. Visoje oro uosto teritorijoje tiekiamas nemokamas belaidis internetas. Oro uoste veikia restoranas.

Pagrindinės automobilių nuomos kompanijos teikia sabo paslaugas Eindhoveno oro uoste.

Yra 1500 trumpalaikių ir ilgalaikių automobilių stovėjimo vietų.

Gerai išvystytas susisiekimas su Olandijos miestais, tame tarpe ir Amsterdamu. Galima nuvykti pasinaudojus autobusų paslaugomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *