Filipinų miestai

Filipinai – salų valstybė. Dažniausiai tokiose valstybėse galima labai puikiai papoilsiauti – čia šviečia saulė, žmonės laimingi, o paplūdymiai – smelėti kaip niekur. Tad ar Filipinų miestai atitinka šį apibūdinimą?

Filipinų_miestai

Filipinų miestai greičiau primena didmiesčius, nei kurortus

Manila – didžiausias šalies miestas, sostinė, bei pagrindinis uostas. Štai kiek daug titulų turi šis Filipinų miestas. Tačiau ar gali turi jis kuom didžiuotis turizmo srityje?

Tiesą sakant turi. Čia patariama aplankyti nors vieną iš trijų bazilikų – Manilos katedrą, Juodojo Nazareno baziliką, ar Šv. Lorenco Ruico baziliką.

Taipogi čia verta aplankyti Šv. Augustino bažnyčią. Maniloje yra gan daug svarbių muziejų. Bahay Tsinoy muziejuje saugomi dokumentai apie Kiniją, bei Filipinų istoriją, o Manilos metropoliteno muziejuje saugomi eksponatai susiję su Filipinų kultūra, bei menais.

Filipinų miestas, besiverčiantis turizmu

Sebu – Filipinų kurortas. Taipogi tai antras pagal dydį miestas šioje šalyje. Beveik visos miesto pajamos gaunamos iš turizmo sektoriaus, tad ir miestas atitinkamai gerai paruoštas šioje srityje.

Vieni gražiausių miesto pastatų – Santo Nino bazilika, San Pedro fortas, Casa Gorordo muziejus, bei Maggelano kryžius.

Užmiestyje yra labai graži Cebu Taoist šventykla. Nuo jos atsiveria itin gražus miesto panoraminis vaizdas Jėzaus Kristaus Pastarųjų Dienų Šventųjų bažnyčioje esanti Sebu miesto šventykla yra antra pagal grožį šalyje. Beje pirmoji yra įsikūrusi Maniloje.

Na ir paskutinis Filipinų miestas, privalantis atsidurti šiame sąraše – Zamboanga.

Šiame mieste reikėtų aplankyti miesto tvirtovę – patikėkite, ši atrodo tikrai didingai.

Čia labai „derinasi“ Modernioji Metropoliteno katedra, ar senasis Mokyklos pastatas. Gražiai atrodo Šv. Ignoto iš Lojolos bažnyčia, bei Taluksangay mečetė, ne ką mažiau turistų pritraukia miesto rotušė. Beje šie pastatai yra svarbiausi miesto istoriniai paminklai, pritraukiantys tiek tikinčiuosius, tiek pasigrožėti šalies architektūra norinčius turistus.

Tad kaip matote, Filipinų miestai turistus traukia ne tik nuostabiais papludymiais, bet ir puikiais architektūriniais paminklais, atspindinčiais šalies istoriją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *