„Finnair“ bendradarbiauja su „Tez tour“

Suomių skrydžių bendrovė „Finnair“  prisidėjo prie Tailando populiarumo kilimo ir atvėrė naujas galimybes keliauti.

"Finnair" bendradarbiauja su "Tez Tour"

„Finnair“ bendradarbiauja su „Tez tour“

Suomių skrydžių bendrovės „Finnair“ bendradarbiavimas su tarptautiniu kelionių organizatoriumi „Tez Tour“ tapo reikšmingu įvykiu, pakeitusiu Tailando turizmo padėtį – žiemos skrydžių į Tailandą programa padidinta net iki 16 proc. Šis įvykis sukėlė didesnį susidomėjimą Tailandu, todėl „Finnair“ nusprėndė, kad žiemos skrydžių programa šiais metais bus paankstinta ir jau nuo spalio mėnesio pradės vykdyti tiesioginius skrydžius. Nors iki spalio dar keli mėnesiai, tačiau jau nuo birželio 19 d. vyksta išankstiniai skrydžių pardavimai. „Finnair“ savo klientams garantuoją puikią skandinavišką kokybę ir didžiuojasi galėdamas susivienyti su „Tez Tour“.

Lietuviams tai bus tiesiausias ir bene greičiausias kelias į Tailandą, naudojantis vieno naujausių lėktuvų parkų visoje Europoje paslaugomis , o taip pat „Finnair“ pirmauja saugiausiųjų oro bendrovių sąraše. Užsisakę skrydžius, tikrai neliksite nusivylę kompanijos patikimumu bei kelionės metu suteiktu komfortu.

Pirmasis skrydis iš Helsinkio į Tailandą bus vykdomas spalio 30 d., o tai reiškia, kad turistai nepraleis lapkričio pradžioje prasidedančio poilsiavimo ir keliavimo laikotarpio. Paskutinis skrydis numatomas balandžio 4 d.

Vykstantiems į Tailandą, norėtume rekomenduoti kai kuriuos populiariausius šios Azijos šalies kurortus: Pataja, Puketas arba Samujis. Nepaisant aktyvaus laisvalaikio galimybių, Tailandą daugiausiai renkasi vidutinio amžiaus turistai, o taip pat jaunavedžiai bei įsimylėjėlių poros.

Tailandas – tai puiki šalis tiems, kas mėgsta pažintinio pobūdžio keliones: čia gana platus pramogų, ekskursijų bei įvairių užsiėmimų asorti.

„Finnair“ bendradarbiavimas su „Tez Tour“ atveria naujas galimybes apsilankyti Tailande bei praleisti įsimintinas rudens bei žiemos atostogas nuostabioje Azijos šalyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *