Frankfurto Hahno oro uostas

Frankfurto Hahno oro uostas

Frankfurto Hahno oro uostas

Frankfurto Hahno oro uostas – komercinis oro uostas, įsikūręs už 10 kilometrų nuo Kirchberg miesto Vokietijoje. Nepaisant jo pavadinimo oro uostas maždaug vienodu atstumu 120 km nutolęs nuo Frankfurto ir Liuksemburgo.

Šaltojo karo metais oro uostas buvo naudojamas kaip NATO karinė bazė ir buvo žinomas ne kaip oro uostas, o tiesiog Hahno oro bazė. Vėliau Vokietijos vyriausybė nustprendė buvusį aerodomą paversti civiliniu oro uostu.

Vėliau ,,Ryanair Frankfurto Hahno oro uoste įkūrė savo bazę.

Nuo 1993 metų labai sparčiai augo keleivių skaičius, jei 1999 metais siekė 300000 per metus, tai jau 2002 metais oro uosto paslaugomis naudojosi daugiau milijonas keleivių. Dabar šis skaičius siekia maždaug 3,7 milijono per metus. Daugiausiai skrydžių vykdo Airijos pigių skrydžių bendrovė ,,Ryanair. Pagrindiniai maršrutai į atostogų regionus ir didesnius Europos miestus, kur ,,Ryanair” turi savo bazes.

Aviakompanijos :

Iceland Express

Ryanair

Tailwind Airlines

Wizz Air

XL Airways Vokietija

Oro uoste yra vienas kilimo tūpimo takas 3800 metrų ilgio.

Nesvarbu kur esate Frankfurte, Kelne arba Liuksemburge Hahno oro uostas bus lengvai pasiekiamas dėl lengvai pasiekiamos savo centrinės vietos ir gero susisiekimo. Hahno oro uoste siūlomos taxi, autobusų, automobilių nuomos kompanijų paslaugos. Kiekvienas gali surasti sau tinkamesnį variantą.

Oro uoste galima surasti kirpyklą, suvenyrų, garsių drabužių firmų, kelionės ir verslo bagažo, bei neapmuitinamų prekių parduotuves.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *