Geteborgo oro uostas

Geteborgo miesto oro uostas yra antrasis tarptautinis oro uostas Geteborge, Švedijoje. Oro uostas įsikūręs maždaug už 10 kilometrų į šiarės vakarus nuo geteborgo miesto centro.

Geteborgo oro uostas

Geteborgo oro uostas

2001 metais oro uosto paslaugomis naudojosi 9000 keleivių. Be komercinių aviakompanijų oro uosto paslaugomis naudojasi gelbėjimosi komandos, įskaitant Švedijos pakrančių apsaugą.

1940 metais dabartinio oro uosto vietoje buvo pastatyta karinė bazė, tačiau 1969 metais ji buvo uždaryta.1984 metais oro uosto kilimo tūpimo takas buvo atnaujintas, kad būtų padidintas orlaivių besinaudojančių oro uosto paslaugomis skaičius.2001 metais oro uostas buvo pervadintas į geteborgo miesto oro uostą ir jame savo veiklą pradėjo Airijos pigių skrydžių bendrovė ,,Ryanair”. Pirmiausia buvo organizuojami skrydžiai į Londoną.

Dabar iš Geteborgo oro uosto savo skrydžius organizuoja trys avialinijų kompanijos. ,,Ryanair”, Wizz Air ir gotlandsflyg.se.

,,Ryanair” aviakompanija organizuoja skrydžius septyniolika maršrutų, įskaitant ir Kauno oro uostą.

Wizz Air aviakompanija skraidina tik keturiomis kryptimis, įskaitant ir Vilnių.

Oro uoste galima pasinaudoti kelių automobilių nuomos kompanijų paslaugomis. Autobusai bei taxi taip pat siūlo savo paslaugas ir laukia klientų.

Oro uoste įrengta apie 1200 automobilių stovėjimo vietų.

Geteborgo oro uoste galima rasti restorana, barą, kavos bei suvenyrų parduotuves.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *