Graikijos Atėnai

Graikijos-atenai

Graikijos atėnai turi nuostabų archeologinį paveldą

Graikijos Atėnai yra labai tankiai apgyvendinti. Miesto plotas siekia ~412 kvadratinių kilometrų, o štai gyventojų čia turbūt daugiau nei Lietuvoje – maždaug 3 milijonai.

Lankytinų vietų Graikijos Atėnuose yra labai daug, ir visai nereikia dėl to stebėtis – šis miestas mena tuos laikus, kai valstybių šiame pasaulyje net nebuvo, o tai yra ~7000 metų prieš kristų.

Svarbiausias Graikijos Atėnų objektas – Akropolis

Pirmiausia atvykus į Atėnus reikia pamatyti šio miesto prekinį  ženklą, garsųjį Atėnų Akropolį, kuris iki šių dienų yra įspūdingai gerai išsilaikęs. Apskritai, Atėnai vieni garsiausių ir yra dėl archeologinio paveldo, galima sakyti tai yra viso archeologinio paveldo centras.

Aišku, kadangi Atėnai yra archeologinio paveldo centras, tai ir svarbiausias muziejus čia – Nacionalinis Archeologijos. Šis muziejus yra itin svarbus ir visai tarptautinei bendruomenei, kadangi jo ekspozicijoje galima rasti eksponatų, kurių amžius siekia net 7000 metų!!!

Tad štai tokie yra Graikijos Atėnai. Jei Jūs mėgstate Istoriją ar Archeologiją, Jums būtina apsilankyti šiame mieste. Tiesa, galbūt jei vykstate dabar, gerai pasiruoškite kelionei, nes neramumai čia vyksta jau keletą metų iš eilės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *