Jūs esate čia: Pradžia // Naudinga žinoti // Graikijos klimatas

Graikijos klimatas

02 13 2012 | Komentuoti


Daugelis žmonių nori nuvykti į Graikiją. Tačiau vykstant atostogauti į bet kokia šalį, pirmiausia reikia sužinoti, kada ten vykti yra geriausia, kad pamatytumėte kuo daugiau. Tam tikslui, mes ir išnagrinėsime Graikijos klimatą, kuris yra labai apgaulingas.

Graikijos klimatas

klimatas Graikijoje yra šiltesnis nei daugelyje kitų Europos šalių

Paminėjome, kad Graikijos klimatas yra labai apgaulingas. Ir mes visiškai neklydome dėl šio fakto. Dėl itin įdomios geografijos, itin daugelyje vietų čia galima sutikti mikroklimatą, bei kitokių gamtos išdaigų.

Nepaisant to, vasaros čia yra itin ilgos bei drėgnos. Jų metu temperatūra kartais net pasiekia nepakeliamus 37 laipsnius pagal Celsijų! Dėl šio fakto, vidutinė metinė Graikijos temperatūra siekia net 17 laipsnių.

Visgi, išnagrinėkime Graikijos klimatą kiek konkrečiau, padalydami ją į Šiaurinę ir Pietinę dalį.

Graikijos klimatas šiaurinėje šalies dalyje

Šiaurinėje Graikijos dalyje Klimatas yra panašus kaip ir visose Balkanų pusiasalio šalyse. Žiemos čia itin šaltos, vasaros – baisiai karštos. Žiemomis kalnų viršūnės čia pasidengia storo sniego sluoksni, o vasaromis temperatūra vietomis pakyla iki 37 laipsnių. Būtent čia ir galime apkaltinti mikroklimatų gausą. Tiesa, šiuo laikotarpiu čia pučia gana atšiaurus Šiaurės vėjas, tad karščiai yra gan nesunkiai pakeliami.

Pietų Graikija taip pat yra itin šilta. Nuo pat Balandžio iki Lapkričio orai čia pakankamai šilti, jog būtų galima maudytis jūroje, tiesa, Spalio viduryje prasideda lietingasis sezonas, kuris šalčius išlaiko iki pat vasario mėnesio.

Tad Graikijos klimatas – neatsiejama pačios Graikijos dalis. Tobuli orai tik papildo šios šalies grožį.
Žymės: ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.