Graikijos kurortai: Chersonisas

Kaip ir žadėjome, tęsiame pažintį su Graikijos kurortais ir siūlome daugiau pasiskaityti apie vieną iš populiariausių šios šalies poilsiavimo vietų – Chersonisą.

Graikijos kurortai: Chersonisas

Graikijos kurortai: Chersonisas

Chersonisas kadaise buvo tik paprastas, nedidelis žvejų miestelis, 26 km nutolęs nuo sostinės Herakliono. Mūsų dienomis ši vieta laikoma ypatingai populiaria ir daugybę poilsiautojų pritraukiančia atostogų vieta. Chersoniso kurortas labiausiai lankomas jaunesnės poilsiautojų dalies, nes miestas pasižymi judrumu, o čia įsikūrę viešbučiai, barai ir diskotekos vilioja nuotykių ir pramogų ištroškusius turistus. O jų čia tikrai netrūksta: Chersonise galima pažaisti mini golfą, pasivažinėti kartingais ar apsilankyti nedideliame vandens parke, kur vasaromis net dienos metu vyksta geriausios diskotekos ir siūlomos įvairiausios linksmybės. Suvenyrų bei kitokio pobūdžio parduotuvės atidarytos net iki vidurnakčio, o geriausi barai ir naktiniai klubai lankytojus priima iki pat ansktyvo ryto. Tad tiek dienomis, tiek ir naktimis Chersonise nėra kada liūdėti.

Chersonisas – ne tik vienas populiariausių, bet kartu ir kosmopolitiškiausių kurortų saloje, kurį iš daugelio kitų išskiria gausybė tavernų bei prabangių restoranų, atitinkančių net pačio išrankiausio gurmano skonį. Jeigu mėgstate pakeliauti, atostogaudami šiame kurorte galite nuvykti į netoliese esantį Heraklioną, Agijos Nikolajos ar aplankyti kitas, nemažiau įdomias salos vietas, tokias kaip išlaikiusius senąsias tradicijas ir spinduliuojančius jaukumą Kutulufaris, Piskopianas, Senasis Chersonisas kaimelius.

Chersonisas – tai puikus Graikijos kurortas tiems, kas mėgsta pramogas ir nesibaigiančias linksmybes, tačiau ši vieta tinka ir tiems, kas ieško ramaus poilsio: stilingos tavernos, nuo kurių atsiveria nepakartojamas kraštovaizdis, ar pasivaikščiojimas senosiomis miestelio gatvėmis suteiks ramybės ir harmonijos jausmą kiekvienam pavargusiam kūnui ir sielai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *