Graikijos salos

Graikija – nuostabi šalis, kerinti savo salomis, klimatu bei senovine architektūra. Užsiminime apie Graikijos salas, tad šiam kartui labiau įsiglinkime į jas.

Graikijos salos

Graikijos salos - tai lyg visai kitas pasaulis

Turbūt pirmiausia čia reikėtų paminėti Kreta. Salą su tobulais kalnais, gyva galybe papludymių, tūkstantantmečius menančiais griūvesiais bei itin moderniais viešbučiais. Čia viskas idealiai suderinta, ir patiekta turistui ne kaip kaip šio pasaulio sala, o kaip visiškai šiai žemei nebūdingų reiškinių vieta.

Ne ką labiau kitokia yra ir San Torino sala. Į šios salos miestus žvelgantys aukšti kalnai, bei gilūs ir žydri Egėjo jūros vandenys tiesiog priblokš kiekvieną čia atvykusį turistą.

Siroso sala savome mažame plote sutalpina beveik viską – nuostabią sostinę, kvapą gniaužiančius, papludymių kupinus kurortus, mielus žmones, bei senovinius griūvėsius. Sirosas yra Rembetikos gimtinė, tad paprastus šios muzikos ritmus būdami čia girdėsite tikrai daug kartų.

Rodo sala yra puikiai pritaikyta turistui. Šioje viduržemio jūros saloje, galima rasti pritrenkiančius senovinius griūvėsius, nuostabų tradicinį maistą bei visai neblogus papludymius, kurie turėtų patenkinti nereiklų turistą. Tačiau tai nėra šios Graikijos salos skiriamasis ženklas. Rodo salos vizitinė kortelė, tai naktinis gyvenimas, kuris čia vienas iš aktyviausių visoje Graikijoje.

Tad štai tokios yra Graikijos salos. Nuo Ispanijos salų jos smarkiai skiriasi, ypač tai parodo jų kalnai bei senovinis palikimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *