Gran Kanarija

Sacharos dykumą primenančios kopos, kalnai, vulkaniniai krateriai, snieguotos viršukalnės, nuostabaus grožio pakrantės ir įspūdingi paplūdimiai, egzotinė fauna bei flora, visa tai galima pamatyti vienoje iš populiariausių Ispanijos salų – Gran Kanarijoje. Gran Kanarija dar vienas rojaus kampelis žemėje.

Gran Kanarija

Gran Kanarija

Daugybė lankytinų vietų traukia turistus Gran Kanarijoje, iš šaurės į pietus, iš rytų į vakarus įvairiuose kampeliuose nepaprasti atradimai. Nesvarbu, ar planuoja vykti vienas žmogus ar visa kompanija, Gran Kanarijoje įspūdžių užteks visiems.

Patys populiariausi Melonero, Playa de Ingles, Mespalomas, Mogan ir kiti saulės kupini paplūdimiai.

Puerto de Mogan kurortas vadinamas mažąją Venecija, stebina daugybe kanalų bei tiltų.

Las Palmas de Kanarija pats populiariausias kurortas saloje. Tai tikrai kosmopolitinis miestas įsikūręs salos šiaurėje. Daugybė vaizdingų parkų, architektūros statinių, muziejų, saugančių meno kolekcijas, puikių parduotuvių, kavinių ir taip pat garsusis Las Canteras paplūdimys visa tai galima surasti Las Palmas, Gran Kanarijoje.

Karščiausios dienos rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais, vidutinė aukščiausia temperatūra 27 laipsniai. Šalčiausias mėnuo sausis, nors žemiausia vidutinė temperatūra 14 laipsnių. Daugiausia saulėtų dienų aplanko Gran Kanariją liepos mėnesiais. Vandens temperatūra svyruoja tarp 18 laipsnių žiemą ir 22 vasarą.

Kelionę į Gran Kanariją galima susiplanuoti ir patiems, pasinaudojus pigių skrydžių bendrovės Ryanair ar WizzAir skrydžiais, deje, iš Lietuvos teks vykti su persėdimais, bet tai skrydį galima rasti dar pigiau. Viešbučių pasirinkimas platus internetinėse viešbučių paieškos programose, o išsinuomavus automobilį, galima apkeliauti visą salą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *