Gran Kanarijos oro uostas

Gran-kanarijos-oro-uostas

Gran Kanarijos oro uostas

Jau susipažinome su šia sala artimiau (http://pigiausiskrydziai.lt/gran-kanarija-2/), dabar lieka apžvelgti vieną svarbiausių taškų – Gran Kanarijos oro uostą(http://www.aena.es/csee/Satellitepagename=subHome&Language=EN_GB&c=Page&SiteName=LPA&cid=104885894018), į kurį pakliūsime, jei skrisime į šią vietą.

Gran Kanarijos oro uostas (lokalizacijos vieta – rytinė Gran Kanarijos dalis) – svarbus bei aktyvus susisiekimo centras, esantis gana žinomas visoje Ispanijoje (tai penktas pagal dydį šalies oro uostas). Neformaliai dar vadinamas Las Palmas Airport (kadangi nutolęs nuo sostinės Las Palmo tik apie 19 km), seniau buvo žinomas kaip Gando Airport.

Gran Kanarijos oro uostas: susisiekimo galimybės

Gran Kanarijos oro uostas vis aktyviau plečia savo veiklą – 2010 m. aptarnavo net 9.5 mln žmonių. Iš paties oro uosto keleiviams lengva nusigauti į bet kurią salos vietą – automobiliu ar autobusu. Populiarus ir taksi, kuris nėra brangus.

Avialinijos, su kurioms bendradarbiauja Gran Kanarijos oro uostas:

Aer Lingus; Air Berlin; airBaltic; Air Europa; Air Italy; Arkefly; Austrian Airlines; Binter Canarias & Naysa; Blue Panorama Airlines; Canary Fly; Cimber Sterling; Condor; EasyJet; Edelweiss Air; EuroAtlantic Airways; Europe Airpost; Finnair; Germania; German Wings; Iberia; Islas Airways;  Jet2; Jeterfly; Luxair; Monarch; Neos; Niki; Norwegian Air Shuttle; Novair; Orbest; Ryanair; Scandinavian Airlines; Spanair; Thomas Cook Airlines; Thompson Airways; Transavia; TUfly; Vueling.

Kaip matome, avialinijų spektras gana platus. Lietuviai į Gran Kanarijos oro uostą gali patekti naudodamiesi airBaltic arba Austrian Airlines paslaugomis.

Gran Kanarijos oro uosto istorija

Oro uostas pastatytas 1930 metais oro pajėgų tikslams, tai patvirtinus Karaliui Alfonsui XIII. Uostas vis būdavo perstatomas, pristatomas, kol 1970 metais buvo įrengtas terminalas, aptarnaujantis keleivius ir šiomis dienomis. Antrasis pakilimo/nusileidimo takas atidarytas 1980 metais. 1991 metais Gran Kanarijos oro uostas buvo išplėstas, kad būtų galima priimti daugiau skrydžių bei aptarnauti daugiau keleivių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *