Gražiausi Kinijos miestai

Rytų šalys mus, Europiečius, visada žavėjo savo elegantiškumu, menu susikaupti, bei sugebėjimu darbą atlikti iki galo. Kinija – ne išimtis, tad norinčių patyrinėti šią šalį, ir Kinijos miestus yra daugybė.

Uzdraustasis_miestas

Kinijos miestai turistus pakeri savo didybe

Šanchajus yra vadinamas keistu miestu vien todėl, kad dešiniajame šio miesto krante stūkso išdidūs europiečių pastatai, o kairiajame – vienas po kito į viršų stiebiasi futuristiniai dangoraižiai. Iš tiesų, kairysis šio miesto krantas yra nepalyginamai judresnis, bei modernesnis, nei dešinysis.

Šiame mieste yra itin daug Konfucijaus  pasekėjų, budistų šventyklų.

Čia būtina aplankyti Jiiljiian parką turintį penkis miniatiūrinius kraštovaizdžius.

Šanchajuje, ties dešiniąją pakrante galime rasti daugybę įvairiems stiliams priklausančių pastatų. Pradedant Klasicizmu, ir baigiant art deco. Kairiąjame miesto krante itin išsiskiria 648m aukščio televizijos bokštas kuriame yra viskas, ko gali prireikti, kad išgyventi turint daug pinigų – pramogų centras, daugybė restoranų, bei prabangus viešbutis.

Uždraustasis Kinijos miestas

Kinijos sostinė Pekinas garsėja kaip neįtikėtinos tvarkos miestas. Ir nors buvo pastatytas tik per 16 metų, o laikui bėgant didžioji dalis architektūrinių paminklų sudegė, ir nebuvo atstatyti miestas vis dar turi kuom didžiuotis.

Verta pradėti nuo Žiemos rūmų, daugelio turistų tikslo. Čia ankščiau gyvenęs imperatorius.

Tačiau šiame Kinijos mieste, be Žiemos rūmų yra ir kitų garsių šventyklų. Pavyzdžiui Dangaus šventykla, kuri yra pripažinta garsiausiu Pekino architektūriniu paminklu.
Pekine galime pamatyti ir Didžiosios Kinų sienos fragmentą, kuri kaip ir Žiemos rūmai yra daugelio turistų kelionės tikslas.

Honkongas, dar neseniai buvęs išnuomuotas Britanijai, dabar yra itin didelį pelną nešantis miestas.

Šis miestas yra kupinas egzotikos, o atsiradę Koulūno rajone,  kur beatsidrusite matysite neapsakomą grožį. Kad ir Vong Tai Sin šventykloje, kurios svarbiausias šventasis yra…. žirgų lenktynių globėjas. Iš šio Kinijos miesto, keltų pagalbą galėsite patekti į betkokią gretimą salą, tad veiklos ir ką apžiūrėti čia turėsite daug, kadangi viskas čia kvepia egzotika.

Tad štai kaip atrodo gražiausi Kinijos miestai – kupini rytietiškų manierų, bei tuo pačiu itin modernūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *