Gražiausi pasaulio miestai

Yra daugybė miestų, kurie traukia lankytojus savo nepakartojama architektūra, kultūriniu paveldu bei įvairiomis neibaigiančiomis pramogomis, tačiau kurie pasaulio kampeliai  yra labiausiai nusipelnę gražiausių pasaulio miestų titulų?

Gražiausi pasaulio miestai

Gražiausi pasaulio miestai:  Paryžius

Paryžius – tai miestas, kuri kasmet aplanko milijonai meilės ir romantikos ištroškusių turistų. Įspūdingas miesto istorinis ir kultūrinis palikimas atima žadą, matyt, net daug ką mačiusiems keliautojams, o vyno mėgėjus bei maisto gurmanus maloniai nustebina ne vienas puikus prancūziškas restoranas su neįprasta vyno rūšių įvairiove. Lankantis Paryžiuje būtina pamatyti Eifelio bokštą, Triumfo arką, Eliziejaus laukus bei kitas miesto lankytinas vietas, apie kurias daugiau pasiskaityti galite čia.

Gražiausi pasaulio miestai:  Florencija

Florencija – miestas, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Daugelis ten apsilankiusių turistų negaili šiam miestui pagyrų ir vadina jį „miestu – muziejumi“ dėl jo akį rėžiančių architektūros šedevrų, išlikusių nuo Viduramžių ir Renesanso laikų. Paskaityti apie svarbiausias Florencijos lankytinas vietas galite kitame mūsų straipsnyje, kurį rasite čia.

Gražiausi pasaulio miestai:  Venecija

Venecija – tai vienas iš romantiškiausių pasaulio miestų, kuris kasmet aplankomas milijonų turistų. Tiltų bei bažnyčių gausa apsuka galvą ne vienam gražių vaizdų ištroškusiam smalsuoliam, o pasiplaukiojimas gondola gali tapti įsimintiniausiu įsimylėjėlių pasimatymo įvykiu. Venecija gali didžiuotis tuo, kad yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Daugiau informarcijos galita rasti čia.

Gražiausi pasaulio miestai: Niujorkas

Niujorkas ne tik didžiausias JAV miestas, bet ir puiki vieta praleisti smagiai laiką bei įsisukti į nesibagiančių linsmybių sūkurį. Tai gana modernus miestas,  kuriame galima pamatyti įspūdingų dangoraižių. Taip pat siūlome pasivaikščioti pi Centrinį bei Vašingtono skvero parku, užsukti į Bronkso zoologijos sodą ar pasigrožėti vienu iš Niujorko simbolių – Laisvės statula. Daugiau informacijos apie Niujorko lankytinas vietas galima rasti čia.

Tai tik keli gražiausi pasaulio miestai, kuriuose praleistas laikas gali tapti pačiu įsimintiniausiu įvykių Jūsų gyvenime, tad nepraleiskite progos skirti kelias dienas savo atostogų aplankyti labiausiai dėmesio vertus istorijos ir kultūros milžinus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *