Greitai.lt

Aviabilietai internetu, patogi skrydžių ir viešbučių paieška, pigūs bilietai į Europos miestus. Visa tai siūlo Greitai.lt

GreitaiNorint nusipirkti lėktuvo bilietus tereikia pasirinkti miestą iš kurio norite skristi, miestą į kurį norite skristi ir datas, kada norite išvykti ir kada sugrįžti iš pasirinkto miesto. Suvedus visus duomenis internetiniame puslapyje sistema suranda skrydžių pasiūlymus, datas, laikus bei kainas. Radus tinkamą skrydį galima rezervuotis bilietus.

Greitai.lt sistema siūlo išsirinkti viešbučius internetu. Pasirinkus viešbučių paiešką sistema nukelia į booking.com viešbučių paieškos puslapį. Jokių rezervavimo mokesčių ir didelis viešbučių pasirinkimas įvairiausiuose pasaulio kampeliuose, o pasiūlymus galima rasti daugiau nei 40 kalbų, tame tarpe ir lietuvių. Pasinaudojus viešbučių užsakymo programa galima surasti sau patinkantį viešbutį už prieinamą kainą.

Svetainėje Greitai.lt galima surasti ir pačius palankiausius skrydžių pasiūlymus rastus per 24 valandas. Galima rasti skrydžius su nuolaidomis įvairiomis kryptimis.

Greitai.lt siūlo įsigyti skrydžius į Londoną, Čikagą, Vilnių, Dubliną, Rygą, Maskvą, Paryžių, Barseloną, Romą, kitus Europos bei pasaulio miestus, įvairias salas. Galima surasti ir tiesioginius, ir netiesioginius skrydžius. Sistema parodo skrydžių laiką ir kainas belieka tik apsispręsti.

Reikia tik išsirinkti, kur norite vykti, o Greitai.lt padės viską suorganizuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *