Gyvūnų gabenimas, skrendant AirBaltic avialinijomis

Naminiai gyvūnai (šunys, katės, naminiai paukščiai ir triušiai) airBaltic lėktuvais gali būti pervežami lėktuvo salone (salone neleidžiama vežti roplių ir graužikų) tik specialiame konteineryje ar gyvūnų pervežimui skirtuose krepšiuose (Sherpa bags), kuriais turi pasirūpinti pats keleivis.

Gyvūnų gabenimas lėktuvu

Gyvūnų gabenimas lėktuvu

Gyvūnas konteineryje/krepšyje turi būti laikomas viso skrydžio metu. Konteinerio išmatavimai negali būti didesni nei 50x40x23 cm, o svoris negali viršyti 8 kg. Jei svoris viršija 8 kg, gyvūnas bus gabenamas krovinių skyriuje. Naminiai gyvūnai turi tinkamai tilpti į konteinerį/krepšelį. Jeigu gyvūnas bus netinkamai įdėtas į konteinerį/krepšelį bilietų pardavimų agentas turi teisę atšaukti registracija. Pagal bagažo vežimo taisykles už naminių gyvūnų pervežimą yra imamas atskiras mokestis. Keleivis taip pat turi pasirūpinti visais naminio gyvūno pervežimui reikalingais dokumentais. Jei gyvūnas bus gabenamas krovinių skyriuje, keleivis turi atvykti į oro uostą mažiausiai 1 valandą iki skrydžio išvykimo.

Gyvūnų gabenimo mokestis

Už kiekvieną gabenamą gyvūna imamas EUR 50 / LTL 175 negrąžinamas mokestis už kelionę viena kryptimi, nepriklausomai nuo to, ar gyvūnas gabenamas salone, ar krovinių skyriuje.

15 thoughts on “Gyvūnų gabenimas, skrendant AirBaltic avialinijomis

 1. Norėčiau paklausti, kokius reikalavimus reikia įvykdyti, norint pasiimti papūgą su savimi, skrendant lėktuvu į Š. Airiją (D. Britaniją). Ar reikia kokių nors dokumentų, kaip juos gauti? Kiek tai trunka ir kokios išlaidos?

  O kaip dėl gabenimo keltu į Š. Airiją?

 2. ar galima gabenti gyvuna viena pati be swimininko is lietuvos i norvegija jis sveria viena kilograma.?

 3. noriu paklaust,kovo gale ruosiuos emigruot i Anglija,vezuos kartu kate,tai kaip uzsakyt bilieta ir jai?
  aciu

 4. noreciau paklaus,kaip uzsakyt bilieta suniukui,kaip supratau jis gales buti lektuvo salono vidune,kadangi nesveria 8kg.skrisiu air baltik i norveija.
  aciu.

 5. Laba diena mane domina suniuko pervezimasis vilniaus i paryziu.
  Butu gerai suzinoti tiksliai reikiamus dokumentus. Taipat noreciau suzinoti kaip uzsakyti bilieta . Kada ir kaip reikia uzsakyti bilieta. Dekui.
  Ir ko butent dar reiktu. Suniukas sveria 1kg dekui. Lauksiu atsakymo.

 6. Su Air Baltic avialinijomis skrisiu Palanga-Milanas.Vezuosi suni taksa.Kokie reikalavimai uzpildandt sunio pasa,kad nebutu problemu praeinant registracija.

 7. sveiki,mano suo sveria 4kg,kodel agente is latvijos pasake kad jie neskraidina sunu salone,nors informacijoje rasoma kitaip.deze sake galima pirkti ir mazesne,nors cia raso kad jei i salona nepriima reik pirkti specialia deze.tai kaip yra istikruju??dekui

 8. noreciau suzinoti kaip su Air baltic kompanija pargabenti suniuka iki 5kg.Is Dublino i Vilniu?Ir kaip isigyti bilieta?

 9. Sweiki, ar galima is norvegijos y lietuva skraidinti viena suniuka be seimininko?

 10. Sveiki noreciau pasiteirauti ar gali babendi viena suniuka is Norvegijos i Lietuva?

 11. Sveiki noreciau pasiteirauti ar galima gabendi viena suniuka is Lietuvoa i Norvegija? Dokumentai tvarkingi,Aciu

 12. Sveiki noreciau pasiteirauti ar galima gabendi viena suniuka is Lietuvoa i Norvegija,ir kiek,tai kainuotu
  ? Dokumentai tvarkingi,Aciu

 13. Laba diena,

  norejau pasiteirauti ar is Lietuvos galetu gyvunas vienas atskristi i Airija ACIU

 14. Sveiki, ar galesiu isinesti katyte I lektuvo salona, jei ji be dezes sveria 8 kg? Aciu

 15. Sveiki!Noreciau suzinoti ar galiu veztis 2 kates vienam narve su savimi salone jai jos nevirsija 8 kg?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *