Į Londoną

Londonas – Jungtinės Karalystės sostinė. Tai daugiausiai gyventojų turintis Europos Sąjungos miestas. Londonas vienas iš svarbiausių prekybos, finansų bei kultūros centrų pasaulyje, todėk kelionės į Londono miestą vienos iš populiariausių.

londonas

Londonas

Londonas turi ką parodyti tiek turistams, tiek kultūros gerbėjams, meno žinovams, ar sporto mėgėjams. 2012 metų olimpinės žaidynės vyks Londone.

Londoną aptarnauja penki oro uostai, o Londono Heathrow oro uostas daugiausiai keleivių aptarnaujantis oro uostas pasaulyje. Tokia situacija neverčia stebėtis, nes Londono mieste gyvena apie aštuoni milijonai žmonių.

Kelionės autobusais ar skrydžiai iš Lietuvos oro uostų į Londoną, vieni iš populiariausių.

2010 metais Airijos pigių skrydžių bendrovei atidarius Kauno oro uoste savo bazę skrydžių dar padaugėjo. Ryanair skraidina į tris Londono oro uostus, Lutono, stanstedo ir Londono Gatwick oro uostą.

Skrydžiai į Londono Lutono oro uostą vykdomi antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Kainos nuo 104 litų.

Skrydžiai į Londono Stanstedo oro uostą vykdomi kiekvieną dieną.

Skrydžiai į Londono Gatwick oro uostą penkis kartus per savaitę.

Nuo rudens jau buvo galima įsigyti vengrų aviakompanijos WizzAir bilietus skrydžiams į Londoną. WizzAir organizuoja skrydžius į Londono Lutono oro uostą. Skrydžiai į Londoną siūlomi penkias dienas per savaitę, išskyrus antradienį ir šeštadienį. Skrydžiai į Londono Lutono oro uostą numatomi 06.30 ryte Lietuvos laiku. Skrydžių kainos nuo 109 litų į vieną pusę.

Jau galima įsigyti bilietus į Londono Stanstedo oro uostą su pigių skrydžių aviakompanija Ryanair. Ryanair Vilniuje atidaro naują savo bazę ir nuo gegužės vykdys savo skrydžius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *