Indonezijos miestai

Indonezija – visiems žinoma šalis, tačiau naujienų apie ją girdime retai. Galbūt dėl ypač puoselėjamų tradicijų? Jeigu priežastis yra ši, Indonezijos miestai turėtų dominti turistą, tad pažvelkime į kelis Indonezijos miestus iš arčiau.

Indonezijos_miestai

Indonezijos miestuose vis dar galima rasi nuostabių parkų

Vienas iš lankytinų Indonezijos miestų – Jakarta. Šis miestas – vienas iš pagrindinių Indonezijos turizmo centrų. Taipogi čia labai daug architektūrinio, bei kultūrinio palikimo, tad meno megėjams čia patiks.

Vieni iš gražiausių miesto pastatų –  Istiqlal mečetė, bei Jakartos katedra. Wisma 46 dangoraižis yra aukščiausias pastatas visoje Indonezijoje, tad ir jį pamatyti turėtų būti įdomu.

Jei norite kiek patyrinėti patį miestą galite aplankyti Ragunan zoologijos sodą, Jakartos senamiestį. Būtent Senamiestyje yra itin daug architektūrinio, kultūrinio šalies palikimo, kurio grožis turėtų nustebinti jus.

Indonezijos miestai gali būti Europietiški

Medanas – dar vienas dėmėsio vertas Indonezijos miestas. Didžiojoje miesto dalyje vyrauja Olandiška atmosfera.

Būtent Miesto rotušė, pašto ofisas, Tirtanadžio vandens bokštas, kuris beje dar yra ir miesto pasididžiavimas, bei Titi Gatung tiltas, besitesiantis per geležinkelį yra puikiausi Olandiškos architektūros pavyzdžiai.

Kalbant apie istorinius paminklus  verta paminėti Maimuno rūmus, kuriuose vis dar gyvena Delio sultonas. Taipogi dėmesio verta Didžioji mečetė, kuri yra itin panaši į Maroke esančias mečetes. Visai neseniai čia buvo pastatyta Graha Maria Annai Velangkanni šventykla. Šis pastatas yra itin svarbus, ne tik Indonezijai, bet ir visai Azijai. Tai antras pagal svarbą piligrimų tikslas visame žemyne.

Ne ką mažiau geras Indonezijos miestas – Kuta. Iš esmės vien dėl ilgų, smelėtų, ir saulėtų papludymių, bei didelio restoranų, bei viešbučių pasirinkimo.

Taipogi šiame mieste itin daug prekybos centrų, bei restoranų, tačiau pagrindinė šio miesto paskirtis – lepinti turistą saulės spinduliais, bei nuostabiais papludymiais, tad kitokių architektūrinių paminklų, ar itin įdomių vietovių čia per daug nerasite.

Štai ir baigėsi jūsų pažintis su gražiausiais Indonezijos miestais. Tačiau teksto, ir video medžiagos tikrai neužteks, kad atskleisti visą šalies grožį – reikia visą tai pamatyti savo akimis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *