Informacija apie Maljorkos temperatūrą

Maljorka – nuostabus kraštas turizmui. Maljorkos temperatūra tiesiog traukia turistus, nes čia galima pabėgti nuo visų žiemos šalčių, ir lepinti save saulutės spinduliais. Tačiau kokia ta Maljorkos temperatūra būna žiemą ar pavasarį?

Maljorkos temperatūra

Maljorkos temperatūra yra ideali poilsiavimui

Puikiai žinome, kad vienas garsiausių pasaulio kurortų, Maljorka, yra įsikūręs Balearų salyne, o jis pasižymi ypatingu oru. Čia praktiškai visada yra karšta, todėl Maljorkos temperatūra vargu tiks pažintinėms kelionėms.

Vasaros Maljorkoje yra sausos, bei karštos, tačiau žiemojant orai atvėsta, tampa kiek drėgnesni, tai įtakoja Viduržemio jūros klimatas.  Kalnų ieškotojams Maljorka nesukels itin didelių problemų, nes kalnuose čia gali būti netgi šalta.
Turbūt Maljorka temperatūra labiausiai įtakoja Atlantas, bei Afrika, nuo šalčių saugo ir šiaurinėje šalies dalyje esantys kalnai.

Maljorkos temperatūra

Kalbant apie konkrečią Maljorkos temperatūra, tai vasarą ji siekia vidutinę 22-26 laipsnių temperatūrą, tačiau kartais dienomis ji pakyla net iki kepinančių 40 laipsnių!

Žiemą vidutinė temperatūra nukrenta iki 10 laipsnių, tačiau diena ji gali pakilti ir iki 20c. Taipogi verta paminėti, kad čia būna net 280 saulėtų dienų per metus! O pietinėje dalyje, kurioje ir yra geriausios poilsiavietės, per metus iškrinta tik 400mm kritulių per metus!

Tai štai tokia yra Maljorkos temperatūra. Ši sala yra gana prabangus, tačiau itin puikus pasirinkimas, jei norite savo atostogas praleisti šiltai ir patogiai!

http://www.youtube.com/watch?v=0dvlDbOJkQs&feature=related

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *