Ispanijos kurortai: Blanesas

Blanesas – tai vienas ramesnių Ispanijos kurortų, kurį dažniausiai renkasi vyresnio amžiaus poilsiautojų dalis bei šeimos su mažais vaikais.

Ispanijos kurortai: Blanesas

Ispanijos kurortai: Blanesas

Blanesas laikomas pietų vartais į ankstesniame straipsnyje apžvelgtą Kosta Brava kurortą bei yra išsidėstęs tarp Barselonos ir Gironos.  Sakoma, kad Blanesas pasižymi ypatingai dinamišku ir teigiamu charakteriu, todėl nieko keisto, kad šis miestas tapo unikalia turizmo zona visame rajone. Ne tik miestas išsiskiria iš kitų – kitokie ir jo gyventojai, kurie suteikia Blanesui savotiško patrauklumo.

Kadangi Blaneso kurortas labiau orientuotas į ramaus pobūdžio poilsį, naktinio gyvenimo pramogos čia kur kas labiau ribojamos nei anksčiau minėtuose Ispanijos kurortuose: čia naktimis nerasite nei vieno veikiančio klubo ar kazino, tačiau Blanese gausu puikių restoranų, garsėjančių įvairiausiomis virtuvėmis. Miestas tiesiog alsuoja ispaniška atmosfera, todėl nieko nuostabaus, kad didžioji dalis čia poilsiaujančių turistų ispanai. Tad jeigu Jus domina tikra šios šalies dvasia, apsilankykite Blanese ir sudalyvausite linksmiausiose fiestose, šokiuose, susipažinsite su vietinėmis tradicijomis bei siesta.

Lankantis Blanese, nepamirškite užsukti į teminį „Marineland“ parką, kuriame galėsite ne tik smagiai papramogauti atrakcionuose, bet ir užmesti akį į vandens gyvūnų pasirodymus. Be vandens pramogų, Blanese rekomenduojame pasimėgauti ir kitomis siūlomomis veiklomis, pavyzdžiui, pažaisti skvošą ar tenisą, pasivažinėti kartingais ar riedučiais ir pan.

Taip pat galite prisijungti prie Blanese organizuojamų pažintinių ekskursijų, kurių metu galima apsilankyti botanikos soduose ir pamatyti daugiau nei 4000 augalų rūšių. Blanese yra keli įdomūs istoriniai objektai, pavyzdžiui, Sant Joan pilis, XV a fontanas ar Vescomtes de Cabrera rūmai.

Taigi jeigu esate ramaus poilsio šalininkas, Blaneso kurortas Jums bus pats tinkamiausias pasirinkimas, renkantis atostogas Ispanijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *