Ispanijos kurortai: Kosta Brava

Norėtume palčiau pristatyti vieną iš geriausių Ispanijos kurortų – Kosta Brava (Costa Brava).

Ispanijos kurortai: Kosta Brava

Ispanijos kurortai: Kosta Brava

Kosta Brava, arba „Laukinis krantas“, – tai už 100 km nuo Barselonos esantis šiaurės rytų regionas. Iki pat XX a tai buvo vietovė, kurioje gamindavo bene geriausią vyną, buvo auginamos alyvuogės bei užsiimama aktyvia žvejyba, tačiau mūsų dienomis čia klesti turizmas. Tai beveik 200 km ilgio Ispanijos pakrantė, kuri pasižymi nuostabiais smėlėtais ir laukianiais paplūdimiais, miškingomis ir nepakartojamo grožio įlankomis bei uolomis. Visa tai susilieja į vieną, pasakiško grožio peizažą, kuris nepalieka abejingų, o geriausi viešbučiai, su prašmatniais apartamentais bei svečių namai suteiks Jūsų poilsiui komfortiškumo.

Kosta Brava pateisins įvairiausių poreikių poilsiautojų lūkesčius: norintys pasilepint saulės spinduliais galės leisti ilgas popietes smėlėtame paplūdimyje, o tie, kurie ieško aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdo, bus usžavėti neibaigainčiais vakrėliais. Taip pat šis kurortas puikiai tiks mėgstantiems keliauto po jūrą, o įsimylėjėliai čia suras tikrą romantikos ir tobulo poilsio rojaus kampelį.

Kosta Brava kasmet aplanko tūkstančiai gerai nusiteikusių poilsiautojų: čia atvyksta šeimos su mažosiomis savo atžalomis, pramogų ir nuotykių ieškotojai, jaunos poros ir jaunavedžiai, o taip pat ir meilės ieškantys viengungiai. Kurorto neaplenkia ir garbaus amžiaus turistai.

Be vandens sporto pramogų, nardymo ir buriavimo, Kosta Brava savo lankytojams yra paruošusi ir kitos aktyvios veiklos, tokios kaip futbolo, golfo ar teniso aikštynai.

Kosta Brava – tai Ispanijos kurortas, pasižymintis neįprastai greitai plėtra, o turizmas čia tapo pagrindine vietos verslo šaka, tad nepraleiskite galimybės apsilankyti šioje nuostabioje vietoje ir puikiai praleisti atostogas draugų, šeimos bei artimųjų rate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *